Svlíkání

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 27)
  • Autor
    Příspěvky
  • #296

    Sem strašně štastná .Můj Lumpy se dneska už po čtvrté vyslíknul:-D

    #546
    BigO.Henry
    Člen

    Gratulace:) Jak je tvuj Lumpy velikej(sire krunyre)? Jak casto se svlekal?

    #547
    Sumo
    Správce

    WOW! :woohoo:
    No vida! Klepetko se mi taky svlekl 4x… Pri tom ctvrtem prave tak nestastne… :S

    Tak to jsi ted s Lumpym tady nase rekordmanka! :silly:
    :laugh:

    #552

    Lumpy se svléká asi tak jednou za tři nebo čtyři měsíce:) No a velikost???Těžko říct krunýř nám tentokráte nenechal,hned se do něj pustil:-DAle každopádně je větší než ruka(dlan)Velké klepeto má aspon 8cm ….Třeba mi zbytek krunýře nechá a já to pak budu moct poměřit!

    #553
    BigO.Henry
    Člen

    Ja jsem je meril, a samicka ma sirku krunyre 5,5cm a samecek 4,5cm:D

    #554
    Sumo
    Správce

    BigO.Henry napsal:

    Quote:
    Ja jsem je meril, a samicka ma sirku krunyre 5,5cm a samecek 4,5cm:D

    Šuplerou??? :laugh:

    #555
    BigO.Henry
    Člen

    Hehe, kdepak, normalnim metrem:laugh:

    #556

    No nevím Lumpy se mi zdá moc velký na to aby měřil 5cm .Staré usušené svlečky mají tak 7cm…….

    #557
    BigO.Henry
    Člen

    To uz je peknej macek:)

    #558

    No jo už má víc jak rok:-DJe to můj kluk.

    #560

    Povedlo se mi provést měření:Po prvním svleku jeho velké klepeto měřilo 4,5cm po posledním čtvrtém svleku jeho velké klepeto měří 6,5 cm což znamená že v průměru vyrostl celý o 2cm za rok!!!Na takového malého tvorečka je to uctihodný výkon:-)

    #680
    Kristyna
    Člen

    Zdravím vás tu! Včera se mi poprvé vyslíkla Jimminka. Už jsem si všimla, že několik dní předtím nejedla a byla jsem z toho nervozní, ale jak jsem se tu dočetla je to normální! Takže krunýř mám zatím ponechat a jak dlouho jí mám nechat v klidu?? Zrovna jsme se chystali na čištění akvarteraria a to by asi teď nebylo vhodné,že???

    #681
    Sumo
    Správce

    Ahoj!
    Docetla jses vsechno spravne! :)
    Blahopreji k prvnimu svlekani! ;)
    No a krunyr tam nechej tak max. 2 dny. Pak uz by zacal kazit vodu… Pokud by upadla nejaka koncetina, je treba ji odstranit, jinak by se voda rychle kazila!!! Ona si tak po jednom dni s nej vezme co potrebuje. Dokud bude mekka, bude zalezla a bude se bat! :( Po tu dobu v klidu a bez cisteni… Max. vymen pulku vody, ale opatrne…
    Asi tak po tydnu uvidis, ze meni barvu a krunyr ma jako driv. Pak zacne hodne papat a ty muzes cistit… ;)
    Tak hodne zdaru! :woohoo:

    #683
    Kristyna
    Člen

    Ahojky,
    Tak krunýř jsem tam ještě nechala, pořád ho ožírá. Pořád je schovaná, ale už pomalu vykukuje a začíná vylejzat. Tak jak jsem v rychlosti koukala, tak zatím má nižičky všechny, tak se jí to snad povedlo všechno v pohodě a už konečně začne pořádně žrát.
    Díky moc

    #690

    Tak jo Lumpy se mi dneska svlékl po páté:-)Bez problémů, je krásně karmínově fialový:)Velký tak že už se sotva vleze do svého kokosového domečku:woohoo: Ukradla jsem mu vysléknuté velké klepeto abych mohla provést měření.Až najdu pravítko tak napíšu víc:)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 27)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.