Kdy se do háje vyzleče

  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel mires a poslední změna proběhla před 6 roky a 7 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3774
    mires
    Účastník

    Dobrý den, mám kraba v akvárku 60×30, s filtrem, topením, UV lampou, skrýší, krmím ho čerstvým ovocem a masem. Mám ho něco přes 3 měsíce. Během 2 dní minulý týden ztratil 2 nohy, byl ve vodě a bublinkoval což nasvědčovalo svlékání, tak jsem na 2 dny akvárko zakryl. Prd se dělo, tak jsem svlékání bez svlékání přestal věnovat pozornost a sem tam nakouknul jestli se něco neděje. Teďkom ztratil další nohu tak nevím, co to kouší. Poslední týden neprokazuje takovou aktivitu jako před tím (víte, jací dokážou být krabi šašci). Může to být stresem, hlukem, stravou? (bydlíme v 2+KK, je mezi obývákem a kuchyní + máme ještě kočku). Navíc jsme se před 2 týdny stěhovali a snažil jsem se, aby převoz byl pro kraba co nejméně stresující. Za každou radu nad zlato budu rád, aby se krab měl fajn a konečně se vyzlékl, vydržel, a měl zase nohy zpátky. Díky 🙂

    #3779
    mires
    Účastník

    Dnes další noha. už má jen 4 🙁

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.