Svlíkání

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 16. až 27. (celkem z 27)
  • Autor
    Příspěvky
  • #691
    Sumo
    Správce

    Tyyy jo… :woohoo:
    Jak ty to s Lumpym delas……. Nechapu… :blink:
    Uz ho mas tak dva roky pocitam, co? :silly:
    Pamatuju, ze jsi byla snad druhy aktivni “krabista” na mych strankach… B)

    #693

    Sama nevím čím to je někdy mě skoro hanba fackuje, když vidím jak je akvarko špinavé a já to jeho čištění oddaluju.jak je ale vidět Lumpymu to nevadí, ba myslím že si v tom čurbesu i lebedí:)vždycky když mu akva vyčistím nebo nějak upravím tak jde a hned všechno přehrabuje přemístuje a hloubí jednu díru za druhou:laugh: Tak přemýšlím jestli to nebude i tím, že Lumpy přestal jíst sýr a šunku a všechny ty obyčejné věci a baští už jen Tetra Wafer Mix:)No provedla jsem měření a velké klepítko měří 6,5 cm

    #864

    Včera proběhl šestý svlek, a já pořád nevím co za blány vždycky v tom svlečku zustanou, poprvé mě to dost vyděsilo, ale ted už vím že je to u každého svlíkání a asi to tak i má být:)

    #865
    Sumo
    Správce

    :woohoo: Blahopřejí !!! :woohoo:

    #902

    Je to už pár dní co se mi Lumpíček svléknul, a do ted nevzal nic do klepítka, svleček jen odobal, zbytek zahrabal a ted mu celý tyden podstrojuju a on do toho ani netukne, zítra skusím vyčistit akvárko a třeba to je jen nějaký jeho truc a pomuže to:)Jinak prosím o jakokoliv radu:P

    #903
    Sumo
    Správce

    No snad se vzpamatuje! ;) To by bylo jinak……. :(

    #904

    Přitom svleček nechtěl a zahrabal ho, snědl jen pár Tetra Wafer Mixů:(

    #905

    Lumpiček začal brouzdat po akvárku a odobávat skalku, jinak žadná změna, zkusím mu tam zpětně hodit kousek svlečky co jsme schovali a zitra měním vodu!!!Asi to je nějaky jeho truc:unsure:

    #925
    Martini.M
    Sledující

    Aohjky tak moje Rozárka se mi svlékla poprvé po dvou měsících co jsem si jí přinesla domu :-) akorát přišla o dvě nožičky :( jinak je OK :cheer: dneska už vesele rázovala po terra a stěhovala kmínky :-) trochu se kynklá ale tak jedno klepítko používá jako podpěru tak snad ok nevíte někdo za jakou dobu jí zase dorostou?:blink: :huh: :dry: doufám že brzy pap Martini.M

    #926

    Blahopřeji a nesmutni, nožičky by jí při správné vyživě měly dorust v dalším svleku………..

    #927
    thomson08
    Člen

    Ahoj jsem trošku začátečník v krabících.Pořídil jsem si dva Cardisoma Armatum, po přečtení všelijaké literatury, stránek a a různých fór jsem se chtěl zeptat. Jsou oba ještě malinký, ale asi před 14 dny přestali baštit a schovali se. Jája – ten o něco menší byl už když jsem jej kupoval bez jedné nožky. Před dvěma dny se svékl a k mému úžasu tak, že je z něho mrzáček. Má jenom jedno klepítko a jednu nožku na jedné straně a dvě nožky na druhé straně. Už se začíná pomalu rozbíhat a vypadá, že bude v pořádku, ale jak se to mohlo stát :huh:
    Pája – ten větší je ještě pořád zalezlej tak uvidím.
    Máme taky krom jiného kocoura, který se ke krabáriu chodí koukat a dává jim pac – přes sklo samozřejmě. Jája i Pája se ho nebojí, když je u skla nereagují na něho.

    #930

    :( To s těma nožičkama je mi líto, je to nedostatkem vápníku a možná špatnou stravou už v obchodě, svleček mu nechej aby ho snědl a tím si doplní vápník, ale i tak snaž se jim davat pestrou stravu. A na kocoura u akvarka v dobe svlíkání pozor, krabíci musí mít klid a je možné že pokud se svlékají a něco je poleká tak si mužou odtrhnou nožičku či klepítko:(

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 16. až 27. (celkem z 27)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.