zakalena voda od korena

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #209
    dolfik
    Člen

    som tu novy takze by som vas chcel v prvom rade pozdravit a popriat vam vevela uspechov v chovani tychto krasnych zvierat a co najmenej umrti :) chcel by som sa spytat ze vcera som prvy raz napustal akvaterarium :laugh: a nemam este filter a zhnedla mi voda od korena sice nie moc ale je tam taky nadych hnedej farby:laugh: takze som chcel vediet ci to mojmu dolfikovi vadi alebo nie ci mu ju mam hned vymenit dakujem

    #754
    Sumo
    Správce

    Ahoj!
    Pokud je ten kořen nový, doporučuji ho předem “vyvařit”!!! A to ještě min. 2x (myslím vyvařit, vyměnit vodu a znovu vyvařit).
    Uvidiš tu vodu po vyvaření…. :blink:

    #755
    Lukys
    Sledující

    To bych taky udělal já když si kupoval kořen tak jsem ho měl skoro měsíc ve vaničce z vodou aby se nasákl a popřípadě vypustil většinu barviva co by mi mohlo zbravit vodu ale vůbec nebarvil vodu pro jistotu jsem ho vyvařil a při vyvaření trochu pustil hnědé barvy ale v akvárku nebarvil skus vymáchat vyvařit louhovat ve vodě u vidíš maximálně koupíš nový ;-)

    #756
    admin
    Správce

    dakujem za radu ja som si to povodne myslel tiez len predavacka mi povedala ze sa nesmu tie korene vyvyarat lebo ze sa rozpadnu tak teraz som z toho jelen :)

    #757
    Lukys
    Sledující

    Ahoj,
    To co ti paní prodavačka řekla je blbost každý to vyvařuje i na jinm akva forum sem už toto slyšel ale nevím kde to ty prodavačky vzali :D

    Určitě to skus vyvařit jestli se vejde do hrnce :D

    #758
    Sumo
    Správce

    :laugh: :laugh: :laugh:
    Ach ten náš odborný personál…. :S

    Musí se vejít! ;)
    Já na to vzal hrnec na zavařování! :woohoo:

    #759
    dolfik
    Člen

    velmi pekne dakujem za radu dam na vas bo ta pani nevedela rozpoznat ci je to samec alebo samicka :laugh:

    #760
    Lukys
    Sledující

    Sumíko já na to poprvý zal velkej hrnec na kynutý knedlíky :D a podruhý jsem to vyvářel na chalupě na kamnech v lavoru :D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.