Žádný předmět

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • #47
    admin
    Správce

    Čau.

    Tak mi teda dovezli toho kraba, když se ho viděl tak jsme myslel, že si dělají srandu. Ten krab má krunýř v průměru asi 2cm :)! To mi, ale až tak nevadí aspoň ho můžu mít v ruce :)! Teď sem si nechal udělat 100l akvárium do které budu dávat rybky a chtěl bych se zeptat jestli by ten krab tam mohl být?? Nebude mít ale přístum na souš, ale za to bude moct šplhat! Stačilo by kdych ho třeba každý den vytáhl, nebo přežije aj pod vodou?? Teď ho mám v docela malém akváriu, ale na souši ho vůbec nevidím, pořád je ve vodě!! V tom akváriu budou rybky s něma se asi snese v pohodě, že?? Brácha by tam chtěl dát ještě vodní želvu. Myslíž, že by to šlo?? Nemám žkušenosti se želvama tak nevím! Aby mi ho nesžrala, nebo něco!! :( 😮

    Díky za odpověď ;):)

    #305
    Sumo
    Správce

    Cau!

    No co, ze je maly… Dele vydrzi! ;)

    S tim akvarkem… To neni dobry napad… :( ;) Krab potrebuje vodu, ale tolik, aby se potopil a taky vynoril! V tvem pripade tedy tak 3-4cm!!!;) A na tu sous opravdu potrebuje!!! :(

    Treba v dobe svlekani, coz jsme prozivali prave u nas! ;)

    14 dni sedel na sousi a do vody si vlezl tak 1-2x za den na par minut! Potrebuje totiz vyschnout!:) Takze…… :|

    A vytahovat ho z akvarka…. Takove veci mu pusobi stres a na stres je schopen do dvou dnu zemrit… :( Takze bacha! Hold – krab neni mazlicek… :(

    Jinak to, ze by mel u sebe nejake mensi rybky – klidne… Jestli jsi cetl me stranky, urcite jses docetl, ze Klepetko u sebe dve melo… Pak si z nich udelal hostinu… Zrovna na vanoce :D

    A zelvu? No nevim… Uz jsem slysel, jak zelvy dokazou roztrhat rybky… Co by udelali krabikovi…. A tak malemu… No nevim nevim…

    Takze to zvaz a nekdy napis, jak se maji… ;)

    PS: …a foto by neuskodilo! ;)

    #306
    admin
    Správce

    čau!

    Omlouvám se, že píšu až teď, ale čekal jsem na akvárium, které mi dovezli až včera!! ještě večer a dneska ráno sem ho trošku poupravil a nafotil! Snad se ti to bude líbit:) TeĎ ti jdu poslat ty fotky. Pak mi napiš čau!;)

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
  • Fórum ‚Archivní diskuze‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.