Žádný předmět

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #65
    admin
    Správce

    Taky me to s Klepetkou mrzi :( , o tehlech strankach jsem vedel jeste nes jsem si poridil sveho kraba(Rastyho;)) protoze jsem si rikal jak bych se mel kdybych taky mel takoveho krasneho krabika…:)

    #332
    Sumo
    Správce

    Mimochodem – koukal jsem na ty tve fotky…

    Rekl bych hooodne malo souse a hlavne – bez filtru??? :(

    To abys menil vodu snad kazdy den! Bacha na to!!! :|

    Jo a čím mu svítíš? 😮

    #333
    admin
    Správce

    menim mu ji vob den.. :( ..a tu sous dodelam do jedny polovinny(do leve) nasypu vic kaminku aby to nebilo ve vode..koupim velkej koren dam ho na to a vedle korenu mu dam domecek nebo udelam novej kokos vetsi.;)..Bylo by ale lepsi sehnat nakej peknej domecek treba jakoma Pavoucice.L ve svem akvaterarku… ;)…….Jo a svetlo tam ma hodne protoze asi tri metri pred nim jsou dve velky okna ale kdyz uz bych ho musel koupit(ted v lete tam je vedro a svetla dost) tak budu muset nekde v alektru protoze v pet centru jsem si nevsim ze je maj…. u toho setu je dobry to ma primo na uzeveru akvaria ;)….

    #334
    admin
    Správce

    :) Já sem všechno sehnala ve Sklorexu to je super obchod pro případ že bys bydlel v Brně taky mě to stalo spoustu peněz ale co jsou peníze za štěstí mého krabíka Lumpyho???Když už Lumpy musí žít v zajetí tak at se ma dobře ;)

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Fórum ‚Archivní diskuze‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.