Žádný předmět

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #59
    admin
    Správce

    Zdravím

    Chtěl bych se zeptat jak ten krab pije?? Jestli se mu má dávat voda do misky, nebo jestli se napije z okolní vody co je v akvárku?? Jo a jaka má být ta voda jestli slaná, nebo normálně sladká?? Jaké akvárko je asi nejvhodnější pro kraba?? Obejde se krab i bez vody?? Baba ve zverimexu mi říkala, že mají kraby suchozemské!! A ještě se chci zeptat, jestli mi ten krab neco udělá když si ho vemu do ruky a jestli ho necháváš proběhnout?? Díky za odpověď!;):)

    #304
    Sumo
    Správce

    Taktez zdravim!

    Tak zkusim postupne:

    – jak pije? To jsem nikdy neresil :p, ale urcite z vody v okoli…;)

    – misku ja s Klepetkem pouzivam na jidli… Radeji mu to dam do toho, i kdyz si to vytahne a nekam zahodi, ale aspon vi, ze ma neco hledat tam…:)

    – tento druh kraba je sladkovodni! Samozrejmne – pokud ma nekdo kraba morskeho, je treba zajistit prislusne prostredi… :(

    – akvarko – cim vetsi, tim lepsi – viz popis!!!

    – krab se bez vody rozhodne neobejde!!! 😮 I kdyz je to krab suchozemsky, potrebuje vodu!!! Jinak by uschnul!!! :( To, ze je suchozemsky znamena to, ze neni morsky!!! Potrebuje i sous a v popisu je o tom dosti pokecu… ;)

    – to co rikala b..a :(, pravda byt muze – odpoved viz vyse a nebo v popisu…;)

    – ja osobne se musim priznat, ze jsem jeste ani Klepetka v ruce nemel :(. Furt se mi zda hodne vystraseny a utika mi… Uz jsem mu ale daval sunku rukou a vzal si… Nebo jsem ho i posimral po krunyri… :D Ale primo v ruce… On je totiz i pekne rychly!!! A nechtel bych, aby mi spadl (i nechtic) a pak ho treba hledal za skrinema!!! :) Pak by uschnul :( a co potom… :(.

    Jsou ale lidi, kteri jej vytahnou a nechaji probehnout po koberci… Ja si ale myslim, ze zalezi na jedinci a taky na prostoru kolem…

    Jednou to ale urcite zkusim… ;)

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Fórum ‚Archivní diskuze‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.