umělá rostlinka

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #149
    admin
    Správce

    Ahoj človíčci, mám doma asi měsíc krabíka a chci se zeptat, včera jsem mu tam dala umělou rostlinku koupenou u vietnamců, pořádně jsem ji vyvařila ve vodě, a naaranžovala, ať nejsou vidět kabely, ale ráno leželo ve vodě pár odštípnutých lístků…může se to krabík snažit žrát?měla bych to dát raději pryč? jo a co říkáte na rostlinku “blázen”, radili mi ji ve zverimexu. jo a teď se mi zdá, že jak krabíkovi dám do klepet salám, tak začal být takový neohrabaný, salám mu utíká a je takový neohrabanější…mám začít přidávat křídu, nebo nastrouhanou sépiovku? jaký by to mělo vliv, když všecko stahuje a žere pod vodou. jo a ve zveráku mi prodali kuličku nějakého mechu, to mu celkem chutná,máte s tím někdo zkušenost?
    dík za rady, jsem v tomhle začátečník a nechci nic zkazit.
    jinak terárko máme 70*40*40, vodní fitr atman a včera jsem konečně koupila vyhřívání s termostatem atman:):silly

    #971
    Sumo
    Správce

    Ahoj!
    Umělou kytku a ještě od vietnamců… :angry: Pryč s ní!
    Je to hezké, ale nebrat. Když tak opravdu takové, které jsou pro terárka určená – z textilií a né z PVC… :S

    Raději tam dej toho “blázna” na souš či stěny a do vody nějaky Anibias…
    Mechová koule je v pohodě. Super je Javský mech! A jestli ti ožírá tu kouli, tak mu něco schází a nějakou tu rostlinu by mu obětovat chtělo… :dry: Se salátem jsem nikdy neuspěl.

    Taky jsem měl umělé a všecko zničil a zkoušel ožrat. Živé kytky taky sice zničí (někdy i během noci), ale aspoň máš jistotu, že si s tím neublíží…

    Vapník nejlépe ve skořápkaách vajíček, ale pořádně omytých. Křídu dávám taky, ale někteří zas říkají, že v ní je něco……. :S
    Se sepiovkou jsem taky nikdy neuspěl…

    Jestli je neohrabaný a jidlo spíše jen ochutná, než by ho opravdu jedl, tak to spíše už bude chystat ke svleku, takže klid tobě i jemu… ;)

    #972
    SCORPION
    Člen

    no ahladom toho vapniku tak moje kraby su taky zbrdi ze aj ked nadrvim tu skrupinu na drobno a zamiesam do jedla tak aj ked ju ma uz v ustach tak aj tak ju vypluje proste to nechce

    kriedov obalujem jedlo….
    a sepiovku tam mam len tak hodenu a oni si snej sklbu najlebsie je ju dat do ukrytu ked sa tam nudi :cheer: tak si snem bude sklbat…

    #973
    admin
    Správce

    ahoj ahoj dík za rychlou odpo. k té rostlince…ta potvora se tváří jak textilní, dokonce mi přítel říkal, že tou vařící vodou se odlepí listy,ale nestalo se…každopádně vyndávám, jelikož začala podivně smrdět a voda v akvárku je prý plná bublin…
    chtěla jsem jen zakrýt kabely od filtru a topného tělíska, nevypadá to moc hezky:(
    jinak ohledně toho jídla…a ještě s ohledem na ten vápník…měla jsem chameleona a i když jsem měla uva,uvb a vápník, tak dostal rachitidu…měl takové trhavé zpomalené pohyby, jak krabík, tak se ptám…:dry:
    ale asi jen zbytečný stres, hodně lidí na netu píše, že zářivky ani nepoužívají a kraby mají ready;)

    #974
    SCORPION
    Člen

    no ani ja zatial nepouzivam uv a nepozorujem zeby maly malu aktivitu ale chytam sa kupit predca…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.