svlékání x papání

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #229
    kacka
    Člen

    Chtela jsem se zeptat po jake dobe, kdyz se krab svlekne vam zacal znovu zrat. Nam se svlekl minule pondeli (uplne bez problemu). Dokonce hned druhy den uz zacal lezt, bylo sice videt ze ma jeste slabe nozicky, ale byl v pohode. Jenze kdyz se ani do pristiho pondeli do toho svleceneho krunyre nepustil, tak jsme ho uz kvuli zapachu museli vyndat. Zkusili jsme mu nabidnout vsechno (ovoce, zeleninu, ryby, maso, rohlik), ale nic dycky se na to prisel jen podívat. Musim teda rict, ze ani predtim nebyl nejakej velkej jedlik. Ale ted uz je skoro 4 dny skovanej a vyleze vzdycky jen na chvilku.:unsure:

    #592
    Sumo
    Správce

    No… Moji krabici se vzdy po svlekani tak do dvou dnu zacali zajimat o svuj krunyr… No a za dalsi den, dva se zajimali o vse, co meli v misce a nebo jsem jim podal… :P
    Zkus mu dat spise neco mekciho… :unsure: Treba patentky! ;)
    A dej mu skorapku z vajicka (tu tam muzes nechat dele)…
    No – uvidis…

    #593

    Můj Lumpy si na svleček nedá šáhnou, naposledy ho snědl a nic nenechal:laugh: Jinak si myslím že krabíci jsou jako všechny ostatní zvířatka ,každé je trošku jiné :-)

    #594
    Sumo
    Správce

    …no jak tu ctu nektere tve prispevky o Lumpym…
    …a k tomu vezmu v uvahu, ze uz ho mas od doby, kdy ja mel Klepetka (v podstate jsi zacinala se mnou! ne? ;) )…
    Tak proste musim konstatovat, ze tvuj Lumpy je vyjimecny a ma se u tebe moooc dobre… :woohoo:
    No… Jen tak dal! :laugh:

    #595
    kacka
    Člen

    dekujeme za radu, skorapku sme mu tam dali, sice si z ni asi nic nedal, ale aspon si ji zatahl do domecku (da si treba dyl) a mozna taky okousal trchu kytku (ale tezko rict mozna ji jen masakroval – zadna mu nevydrzi dyl jak tyden) :laugh:

    #596

    :blush: děkuju za pochvala.Lumpyčka mám vážně moc ráda, je jako moje dítě.Pokaždé ,když se svleče tak mi skoro ukápne i slzička radosti.To že všechno proběhlo ok:)Vzpomínat na to jak jsme ho koupili,koukat na staré fotky ,měřit o kolik zase vyrostl…………..

    #597
    kacka
    Člen

    Tak super, dneska se snad konecne probral z toho “deliria” a vlezl si do misky se zdradlem a pustil se do krabich tycinek (ktere ma ostatne ze vseho nejradeji) :P

    #598

    :laugh: tak vidíš že ses strachovala zbytečně.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.