svlékání

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #266
    Andrejka
    Člen

    Ahoj, můj krabík Jonáš se dneska poprvé svléká, ale už to trvá několik hodin, leží ve vodě, občas malinko pohne klepítkem, ale jinak nic, mám o něj trochu strach

    #719
    Sumo
    Správce

    Na to mohu pouze – NERUSIT!!! :unsure:
    Podle umisteni akvaria radeji zaclonit (prikryt akvako) aby opravdu nebyl rusen okolim… Jinak to dapadne spatne! :(:S

    #720
    Lukys
    Sledující

    Jo to můžu potvrdit já ho mám u sebe v pokoji a tam má celý den když jsem pryč klid i když se díváme n a televizi ho nerušíme protože TV máme jinde a vždycky se svlíkne v noci a ráno říkám no jo proto byl pořád na suchu a nic nežral :D

    #721
    Andrejka
    Člen

    Tak to vypadá, že to Jonášek nezvládl…dneska už se nepohnul:(

    #722
    Lukys
    Sledující

    Ach jo tak to je blbý období sumovi mecháček předtím Bigohenry tak doufám že to nečeká i mě :(

    #723
    Sumo
    Správce

    … tak to je mi lito… :( Jak dlouho jsi ho mela?

    #724
    Andrejka
    Člen

    od minulých Vánoc – byl to dárek. Měla jsem si všechno zjistit dřív, vždyť já ani nevěděla že se krabi svlékají, je to moje vina :(

    #725
    Sumo
    Správce

    No jo no…
    A to se za celou dobu jeste nesvlikal????????? :ohmy:

    A bude dalsi??? :blush:

    #726
    Lukys
    Sledující

    No od vánoc se nevlíkal to je dlouhá doba já ho mám od půlky března a už se mi svlíkal 2 krát. Ale je to škoda a co seteda taky zeptám koupíš si dalšího nebo ne???

    #727
    Andrejka
    Člen

    no, tohle bylo jeho první svlékání….O Krabíka jsem si ře¨kla “Ježíškovi” tak uvidím, ale určitě bych chtěla nového.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.