svleceno :)

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #116
    admin
    Správce

    Ahoj,

    Chci se s vami jen podelit o svlekani meho kraba. Zelene tecky nechal na starem krunyri. Skoro mesic krab nic moc nejedl. Akorad cas od casu ochutnal sunku ale jinak nic. Az jsem si rikal ze s mnim neco asi je… Co se tyce opohybu tak byl stale aktivni a porad vyhrabaval vetsi ukryt.. pak Jsem prisel domu a chtel sem pozdravit kraba … a ? mam dva krabi v akvaru… pak jsem zjistil ze se svleknul. Mel pruhledne nohy a hrozne se bal. Asi tyden se chodil jen nadechnout, jinak byl v ukrytu. … A pak to zacalo… Ted sni denne treba 2 hrozny vina, cca 2×2 xm platku sunky a ulomek sepiovky. Kdyz mu to nestaci tak beha a kraji vodni kytky co tam ma a laduje se tim jak blazen. Denne udela tak 10 bobku a porad beha za rybkama.. Podle me se i naucil kde dostava jidlo… na sousi ma misku ze ktere vsechno co mu zrovna nejede vyhazi a zbytek sni. Dostava jablko, susene racky, sunku, salat, spenat, ananas, mandarinku, varene kureci, pomelo atd… pak take granule pro zvirata s krunyrem a ty basti pod vodou. Vzdy kdyz mu je nahazim do vody tak hned bezi pro granule a v kazdem klepetu si nese jednu do ukrytu… Je s nim ted vetsi sranda, tolik se neboji a mnohem vic casu travi mimo ukryt.

    Tod asi vse. Preju vsem stastne svlekani..

    #1328
    Aleachim
    Účastník

    Gratuluju.:cheer: S takovou péčí a jídelníčkem se nedivím, že je tvůj krabák tak čilý. Jen tak dál B)

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.