světlo

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #189
    Andrejka
    Člen

    Ahoj,
    mám asi trochu hloupou otázku, ale……jak mám krabovi svítit?? Pořád,. nebo jen ve dne, nebo pořídit něco s denním i nočním zářením?
    Díky moc

    #728
    Lukys
    Sledující

    No mělo by to být 12 hodin svítit 12 ne a jestli si pořídíš ještě jednu žárovku navic jako noční osvětlení je na tobě já si ho ale udělal oma ze 4 LED žároviček ale ta žárovka hlavně aby měla aspoň UV-A a UV-B ;)

    #729
    Sumo
    Správce

    No jo… O osvetleni bylo psano uz hodne…:dry:
    Abych pravdu rekl – i ja v tom mam hokej.:silly:
    Proto jsem tady zalozil i diskuzi o tom, jak kdo sviti. Bohuzel jsem nic kloudneho nevydumal.:S
    Ja osobne svitim od 9 do 18. V lete to nekdy i vypnu.

    Ted posledni dobou je Zrzka takova divna a nekdy sleduji, ze po rozsviceni se jde schovat… Tak to proste zhasnu a je cely den potme ;)

    #730
    Lukys
    Sledující

    To mě se nestává že rozsvítim a zdrhne klepítko většinou stuhne uplně :D a ani se nehne asi 30sekund :D ale teď někdy po novým roce si budu kupovat novou žárovku a asi modrou terarijní žárovku od Zoo med s plným spektre 25W a bude i vyhřívat teď mám sice sun glo 40w ale to je moc hlavně v létě protože voda občas stoupá až ke 30°C ale většinou to ani nezapínám ke klepítkovi svítí sluníčko částečně a tam je v létě pořád :D

    #731
    Lukys
    Sledující

    Ale jestli mi naši koupí na Vánoce topný kabel kterej sem si přál tak půjdu rozhodně do UV-B žárovky repti glo 2.0 nebo 5.0 spíš ta druhá jo a jinak sumíku jakou máš tu zářivku 13 nebo 26W

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.