Strava

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #212
    kunos46
    Člen

    Muj krab Chlupik miluje jablka a zeleninu, ale chci se zeptat jestli nepotrebuje i zivocisnou stravu? Jako sou napr. rybycky (ty on moc nemusi).Stravu ma pokazde jinou a musim uznat, ze pekne roste, ale bojim se aby pak nemel necoho málo, co se tyce vitaminu ve strave.:(

    Ps: Jablko opravdu miluje,jen me vydi s jablkem v ruce a uz na me smika klepitkama a snazi se mi ho co nejrychlejc vzit a pokud mu ho nedam tyden a dostava neco jineho, je na me nastvanej a nevylejza z domecku (proste se mnou nemluvi) dokud mu zase nedam jablko :laugh: je normalni, ze se krab dokaze urazit?
    Dekuju za odpovedi :)

    #943
    Sumo
    Správce

    Ahoj!
    No můj první krab zase miloval kokos… Ale jen do doby, než se poprvé nesvlínkul. Pak měl zase rád něco jiného… ;)
    Nepíšeš, co máš za krabíka! Možna je to vegetarián! :P
    Každopádně – stravu kombinuj, jak se dá…
    Myslím, že každý si zjistí, co tomu jeho “leze” a co ne…
    Takže…

    #944
    kunos46
    Člen

    Jeste mam jeden problem, sice se to netyka uplne kraba, ale trochu to k nemu patri….pokazde se nemuzu prihlasit, rika mi to, ze mam spatny heslo a pokazdy musim posilat ze sem hoslo zapomela, tomu trochu nerozumim. Dik

    #945
    Sumo
    Správce

    Ooopsss… :ohmy: Tak to bude nějaká chybka! Má ještě někdo podobný problém?
    Spíše to bude nastavením zabezpečení tvého prohlížeče!
    Co používáš? IE? Nebo FireFox? Jake verze?
    Já jedu s obojím a pohoda! :blush:

    #946
    kunos46
    Člen

    uz mi to neblbne, sem si nastavila aby si to pocitac pomatoval, tak uz je to v pohode

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.