spolunazivanie

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #169
    admin
    Správce

    od kamaratky som dostal k narodeninam krabika samicku a doteraz som mal tiez samicka lenze ta predchadzajuca o hodne vecsia a tu mensiu stale prenasleduje a vyhadzuje ju zo skrysy je moznost ze si na seba zvyknu alebo mam vymneit za samecka dakujem

    #899
    Sumo
    Správce

    Jo jo… Dvě samičky se snášejí hůř, než samci nebo mix. :dry:

    Víc k tomu neřeknu… :huh:

    #900
    admin
    Správce

    dakujem musim ich vymenit lebo celu noc zasa bojovali

    #901
    Lukys
    Sledující

    tak to je radši vyměn nechej si tu co je u tebe déle protože už na tebe bude zvyklej a tu druhou vyměn za krabíka opačného pohlaví

    #959
    admin
    Správce

    no ja mam dva samce jeden mensi druhy vasci a nerobie sa nic iba obcas ked v behne ten mensi do velkeho ukrytu ktory si privlasnil ten vacsi tak ho len vytlaci klepetom..ale to je asi vsetko boli uz spolu aj v malek rabici a nic dokonca jeden sedel na tom druhom

    #961
    Sumo
    Správce

    Taky jsem měl do nedávna “Velkého” a “Malého”… Taky spolu “vycházeli”…. ;)

    S Mecháčkem a Zrzkou jsem zažil i pár. Tam to bylo horší – Zrzka kolikrát před Mecháčkem zdrhala, aby na ní nemoh “hupsnout”. :blink: V tom byla chudák… Proto se doporučuje – když už, tak už 1x samec + 2x samice! ;)

    #963
    admin
    Správce

    no hej len ich tak mam lebo..no od toho sa odvija ten pribeh stroskotanec :D preto dva samce povodne to nebol ale teraz mi je luto vymenit za samicu
    mimochodom sa stroskotanec tak vola ten maly :laugh: a ten velky je dierka :laugh:
    dierka preto lebo ked som ho kupil tak proste mal nedostatok vapnika a chcel som ho zachranit este sa nezvieliekol takze stale ich ma ale dari sa mu uz sa mu dalsei netvoria…:)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.