Sesarma a zemní krab

Vítejte na Krabí web na eSumo.net Fóra Krabi Sesarma Maderi Sesarma a zemní krab

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #193
    admin
    Správce

    Zdarvím všechny. ;) Mám otázku. Mám v akvateráriu dva krabi. Konkrétně Sesarma Maderi. No jenže tento druh jak jsem zjistil je jen malinkej a navíc aktivní v noci. Takže krabiky si moc neuziju :( Tak ale k věci :) Je možné k těmto dvěma koupit jiný (větší druh) kraba? Třeba stejný druh jaký byl klepetko (Cardisoma armatum). Jde mi o to, aby mi tyto malé nesežral :blink: Na webu jsem našel fotky akvaterária, kde byli tyto druhy chovány společně a tuším bezproblémů. Byl bych vděčný za každou radu. Díky moc

    #504
    Sumo
    Správce

    Ja mohu napsat, ze spolecny chov mozny to je. Opravdu existuji lidi (vim o dvou), kteri je takto spolecne chovaji. Ale… :unsure:
    Treba Lukys, ktery tento web navstevuje mel take Sasermu, ke ktere pridal Cardisomu a… Vsak ti to muze popsat sam… :(

    Jinak – nejen tvoji krabici jsou aktivni v noci… Vsichni krabici nejvice vyvadeji v noci! :woohoo:

    #509
    Lukys
    Sledující

    HOHOHO to sem si myslel že mě tam napíšeš rozhodně se k sobě nedávej prvně vypadaj přátelsky a pak přídeš tréninu a s 1 kraba máš 2 půlky konkrétně ze sesarmy spíš se někde poptej jestli by je nechtěli a kup si 1 cardisomu nebo v zoo se zeptej jestli by nehteli;)

    #513
    Pakinko
    Člen

    no to moj bratranec ma riadne staru korytnacku a ked isiel do zoo ci ju nechcu tak mu za nu este zaplatili 1000sk pretoze to bol samec a chceli naparit ale nemali samcov :d

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.