Samec či samička?

Vítejte na Krabí web na eSumo.net Fóra Krabi Můj krab :) Samec či samička?

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #222
    Michalka
    Člen

    Ahoj vsichni! Naseho krabika jsme si koupili 30.9.07. Kdyz jsme si ho prinesli domu, tak jeste ten den ze stresu z noveho prostredi ztratil nozku. Dne 9.12.07 se nam poprve svleknul a v lednu mu nozka uz zacala rust, ale… Dneska rano 13.2.08 se nám svlekl podruhe a tentokrat byla pryc nozka co zacala rust a na druhe strane byli prye tri nozky. Nechapu, kde jsme udelali chybu…Vodu mu pravidelne menime, potravu ma stale cerstvou, jidelnicek ma pestry (rybky, susené krevetky-ty miluje, ovoce, zeleninu, hrozinky, sunku, syra,…), dokonce ji i sepiovou kost, filtraci mame zapnutou celych 24 h, teplotu má od zaaátku stejnou (25-30C), ukryty ma taky a velikost akvateraria je 60x30x30, …
    Nevime!:S Dokonce stale vahame nad pohlavim…:unsure: Jsme zacatecnici! Na obrazku je videt spodni cast krunyre, jiz po svleknuti. Pokud byste vedeli, tak mi napiste, budu rada! Jakekoliv nazory uvitam!Diky PC100599-41e9677cbf72ba2485580a7884d20e60.jpg

    #365
    Sumo
    Správce

    Ahoj!
    Tak nejdrive – “je to kluk, jako buk!” ;)

    No a dale… :( Hold – stava se!
    Dovolil bych si tvrdit, ze z 75% za tohle muze opravdu stres, nebo-li neklid…
    Strava je teprve na druhem miste…
    Kde je akvaterarium umisteno!
    Je nekde stranou a nebo kolem nej furt nekdo chodi?
    Oni se obvykle svlikaji v noci a kdyz pred tim a hlavne v prubehu toho nemaji klid, tak spechaji aby to uz meli za sebou a pak to takhle dopada… :(
    To je muj nazor…

    Moje Zrzka uz se take svlekla a prisla o vetsi klepeto a na kazde strane o nozku… :dry: Uz je to vlastne mesic! No a uz pozoruju, jak ji tam lezou asi 3mm dlouhe pahylky novych koncetin :woohoo:
    Zrzka me opravdu prekvapila! U Klepetka jsem to uz vdycky dokazal odhadnout! U Zrzky jsem to necekal… A priste, az budu mit podezreni na svlekani, tak normalne vecer prekryju akvarko hadrem… A pri pristi chystane prestavbe, kterou furt odkladam (protoze Mechacek je “divny” ;)) jim urcite nachystam nejakou vetsi skrys ve vode…

    Takze asi tak! A at se klukovi dari!!! (jmeno jsem nejak prehled :huh:)

    #366
    Michalka
    Člen

    Ahoj, já dekuji za odpoved…Náš krabík se jmenuje Oskar (nejak jsme se neshodli na jinem jmenu), ale ted je to chudak takovej invalida:( Snad se z toho dostane! Uvidime…
    Jinak do přílohy dávám fotečku z 1. svlékání (9.12.07)… [img size=267]http://krabi.esumo.net/media/kunena/attachments/legacy/images/PC090560.JPG[/img]

    #367
    Sumo
    Správce

    Tak hlavne Oskarovi dej spatky tu svlecku, at ji pekne spapinka!!!
    Samozrejme z ni odstran ty nozky a klepeto, kde zustaly ty utrzene!!!
    Jinak by do rana byla voda ….. fujtajbl… :S !!!

    #1131

    mno já sem se ke svlečku ani nedostala, nepustil mě a odtrženou nožku snědl taky;) ale je nějakej divnej pořád se jenom cpe a cpe přijdu večer z práce a už je nachystanej u skla a mlatí klepetama a natahuje se a hledá jídlo, samozřejmě že ho krmíme každý den, ale pořád nemá dost:laugh: koupili jsme kytku prodavač nás ujištoval že není jedovatá a rychle roste, nevydržela ani tyden nic nezbylo, prvně to ostříhal a pak to sežral:S

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.