rostliny do aquateraria

Vítejte na Krabí web na eSumo.net Fóra Krabi Cardisoma Armatum rostliny do aquateraria

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #241
    Jajka02
    Člen

    Ahoj, chci se zeptat jeké rostlinky bych mohla dat do aquateraria, aby byly hezké a zaroveň nebyly jedovaté pro mého kraba. A nechci umelé.:unsure:

    #1144
    julo
    Člen

    On ti dostriha všetky daj si umele žive sa neoplati

    #1145
    Jajka02
    Člen

    Tak dobře, diky. A slyšela jsem že tam muže mít šáchor. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? sachor.jpg

    #1157

    Umělé nebrat!!! Jsou daleko horší než živé, krabíci je okusují a mužou se ucpat a umřít, alespon to si myslím že se stalo mému předchozímu krabíkovi, s oblibou okusují všechno i káblíky je dobré zabezpečit tak, aby se krabík k nim nedostal:(já kupuju živé a když je zlikviduje koupím nové, nevadí mi to ,krabík má zabavu a já vím že se mu nic nestane:)

    #1158
    Aleachim
    Účastník

    Já taky kupuju krabovi živé rostliny. Vždycky je zničí, ale aspoň se nějak zabavý.:)

    #1159
    no name
    Člen

    já mám 2 umělé a nechává je být, stejnětak i živou

    #1160

    tak to ja asi individuální, mě vždycky všechno ostříhá:)ale nevadí to je to fakt legrační, jedno sem ho pozorovala přizahradničení….ucvakl si dlouhý šlahoun a valil s tím do podvodního domečku, rostlinka se tam nevešla a tak mu čouhala ven a jak to ukusoval tak to mizelo postupně uvnitř:)nebo sem měla i “mechovou” kuličku a to válel po dně před sebou jako hovnivál:)Krabíci jsou srandovní

    #1161
    no name
    Člen

    😆 :silly: 😆

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.