Rostlinky

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #231
    Martini.M
    Sledující

    Ahojky, tak se mi to zdá u Rozárky nějaký pustý bez rostlinek. Můžete mi někdo říct přímo nějaký název kytiček, které můžu dát do terra? Někde sem vyčetla že lucky bamboo…. Víte ještě nějaký? (stejkank je asi rozcupuje :laugh: :laugh: :laugh: ) ale tak za pokus to stojí :P díkes mocky :kiss:

    #776
    Martini.M
    Sledující

    P.S. Segra mi včera nabízela takovej mech, když čistila svoje akva (s bettama, živorodkama, pancéřníčkama, ancitama, krevetkama atd….) kterej se “přikurtuje” na kořen nebo tak, ale radši sem ho tam Rozince nedala…sem nevěděla….páč ona tam má občas takový malý šnečky (jako ne schválně a říká že ty tam bejt nemaj)a tak vůbec….. co myslíte? Radši koupim nějakej novej ne? I když člověk nikdy neví……:huh: :dry:

    #778
    Lukys
    Sledující

    Tak to ti neporadím ale radši asi kup novej

    #780
    Sumo
    Správce

    Dej tam cokoliv! ;)
    Já tam dal něco, co mi doma stálo ve sklenici s vodou… :silly:

    Jinak ideální je Anubias Nana (čí všechny druhy, ale spíše ty nižší) a Javský mech (ten kupuji pravidelně)… ;)

    #781
    Sumo
    Správce

    Tak to byl právě asi ten Javský mech! :)
    Taky jsem ho poprvé koupil i s nějakýma šnečkama… Nebyly vidět, ale Klepetkovi (ještě tenkrát :( ) moc chutnali! :woohoo:
    Pak se ale nějak nekontrolovaně přemnožili, takže od té doby koupím mech, dám do sklence a nechám tak týden, jestli se tam něco neobjeví… Pak teprve dávám do akva… Ne, že bych tam ty šnečky nechtěl, ale když už jich jsou stovky, tak to nevypadá dobře… :blink:

    Teď dokonce po půl roce, co mám pozadí dle článku zde na webu se mi ten mech začal krááásně rozrůstat po tom pozadí, takže jsem maximálně spokojen! :laugh:
    Pokud máš v akva dost vlhko, tak ten mech ani nemusí být ve vodě! Won si to krabík stejně popřekládá….. :silly:

    #784
    Martini.M
    Sledující

    Mno ségra říkala že mi nabízela ten jávskej…. ale šnečci se mě nelíběj, zatím jí tam prdnui ten babusík a uvidíme jak se na to bude tvářit :P ;)

    #785
    Lukys
    Sledující

    A jak máš velký to akva

    #786
    Martini.M
    Sledující

    Jaj tak to nevim :-D ale já mám takovýto skosený zepředu,:huh: ale typla bych to něco kolem 50 – 60 litrů

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.