Řasy

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #206
    admin
    Správce

    čím se zbavujete nebo zamezujete růstu řas v krabárku ? :laugh: díky :woohoo:

    #667
    Sumo
    Správce

    No ja to nejdrive casto cistil…
    Pak jsem si s Javskym mechem dotahl male sneky a ti to docela pozirali! ;) Sneci se ale mnozili tak, ze byly k nezastaveni….. :(
    Takze jsem koupil jednoho Ancistrus (Krunyrovec) a mam pokoj taky… Co mam 3D pozadi, tak jsem jeste necistil!!! :woohoo:

    #670
    admin
    Správce

    supr díky ;) zítra jdu pro něj:D doufám:woohoo: že to stihne všechno sežrat:D

    #671
    Sumo
    Správce

    Jo! ;)
    A pokud nemas v akva nejakou tu rybicku k papanicku, tak jeste doporucuji koupit nejake jednu ci dve obycejne parmicky za par kacek, ktere by si krabik ulovil! Jinak prijdes o toho cistice! ;)

    #672
    BigO.Henry
    Člen

    Presne tak, ancitrusove jsou nejlepsi! Mam 3 a cestujou i do prostor 3Dcka, takze to cistej opravdu vsude a jsou i nekdy ochraneny:laugh: Mam i snecky, ale ty jsou vzdy pred cistenim premnozeny. Takze pri cisteni na ne neberu ohled a tim se hodne zredukujou, ale i tak jich tam par zustane aby cistili a zas se mnozili. Jak mam 3D krajinu, tak cistim cca jednou za mesic!!:silly:

    #687
    admin
    Správce

    A to tam máte vzduchování bo ne?

    #688
    Sumo
    Správce

    Ja zadne vzduchovani nemam… Ja tu vodu z filtru honim nahoru a tece dolu po pozadi. Tam dle meho nazoru na sebe navaze tolik kysliku, kolk i jinde v prirode…;)
    Dulezite je, ze se voda “hybe”!!! 😆 Ze jen tak nestoji!!! 😆

    #689
    BigO.Henry
    Člen

    Pokud tam budes mit i nejake rybicky, tak bych vzduchovani doporucil. Jeste kdyz jsem nemel 3Dcko, tak jsem si myslel, ze se to okyslici takovym malym vodopadem, ale milil jsem se. Po nejake dobe jsem objevil vetsinu rybicek po smrti (2 ancytruse a myslim 3 tretry) prezila jen jedna.. Tak od te doby tam vzduchovani mam…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.