Rak a dva krabící

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #226
    lusy
    Člen

    Ahojky mám v akva se dvěma Sesarma Maderi akvarijního raka.vYDRŽÍ TO S NIMA,nEbo ho sežerou díky:woohoo:

    #882

    :unsure: Já mám pocit že se pravděpodobně pobijí:(nevím zkušenosti nemám každopadně mi to přijde předem líto, protože vím že pokud dáš třeba dva ruzne druhy krabíku k sobě, většinou jeden z nich skončí na zadech…………

    #879
    Sumo
    Správce

    No já si myslím, že by spolu mohli existovat. Sesarma je poměrně malý, takže…
    Akorát největší problém vidím v období, kdy se bude některý z nich svléknout… :( Nebude mít klid, bude zranitelný…. :dry:

    Toť můj čistě teoretický názor. :side:

    #877
    Lukys
    Sledující

    jak je velké akvárium,
    znám lidi co maj 3 sesarmi v 20 litrovém
    Ale nevím jak ten rak ten roste rychleji v tom svlíkání to bude opravdu problém já měl cardisomu a sesarmu chvílí pohromadě a sesarma jen utíkala vždycky když se potkali cardisoma po menším vystartovala a šla po něm

    #890

    Říkám si, že krabíci možná zustanou mrnavý, ale rak vyroste a co když je bude napadat???To je samozřejmě jenom co když, ale muže to byt taky OK:)Avšak myslím si že Sumo má asi pravdu, co se týče svlíkání tak musí mít krabíci klid, navíc jsou pak “měkcí” po svleku a byvají zranitelní

    #891
    lusy
    Člen

    Ahojky asi jo , uvidíme zatim se snáši dobře a navzájem si sebe ani moc nevšímaji , sem tam se potkají v akva a řekla bych že i v pohodě a až se budou krabíci svlikat , tak ráčka přemístíme do provizorního akvárka ,aby měli klid , uvidíme časem a dám vědět jak spolu vycházejí:lol:

    #892
    admin
    Správce

    Tak ok,
    Ale až se začnoui prát bycjh radši přemístil ráčka stačilo by jen 30litrové akvárko na toho ráčka

    #893
    Sumo
    Správce

    lusy napsal:

    Quote:
    Ahojky asi jo , uvidíme zatim se snáši dobře a navzájem si sebe ani moc nevšímaji , sem tam se potkají v akva a řekla bych že i v pohodě a až se budou krabíci svlikat , tak ráčka přemístíme do provizorního akvárka ,aby měli klid , uvidíme časem a dám vědět jak spolu vycházejí:lol:

    …no to jsem zvědavej, jak zjístíš, že se budou krabíci svlékat… :blink:

    #895

    Mno muj Lumpy asi dva tydny před svlekem přestane uplně jíst, a pak se suší až má takovou zvláštní bílou “vápníkovou” barvu, ale jak říkám každý krabík je jiný……….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.