přišel o 2 nohy

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)
  • Autor
    Příspěvky
  • #290

    ahojky vůbec nwm co mám dělat krab mi během chvíle přišel o 2 nohy jsem z tho celá vedle co mám dělat?!:( :( :(

    #1081
    Aleachim
    Účastník

    Ahoj, jak se mu to stalo?:dry: Byl někde zaklíněný, nebo o ně přišel jenom tak?
    Vůbec by jsem si z toho nedělala hlavu, pokud je zdravý, tak mu nohy dorostou při dalším vysléknutí.B)

    #1084
    Sumo
    Správce

    Přesně tak… Jestli se chová normálně dál a je v pohodě – vše doroste a bude OK… ;)

    #1085

    no nevím jak o ně přišel ale nikde se mu nezasekly napřed upadla jedna a asi po 5min 2 už mu nepadají jinak je krabík zdravej ale na 3 nohách se mu udělaly černý prohlubně ale ty má už od tý doby co jsem sem ho dostala neřere mi nic co obsahuje vápník….

    #1086
    SCORPION
    Člen

    no tak je to jasne nedostatok vapnika mne sa to stalo tiez ale bohuzial mi nato aj zdochol odpadla mu noha potom sa cim dalej tym menej hybal a na druhy den bol mrtvy :( ale este mam jedneho zraveho :D to je aj sumov navod ako sa zbavit choroby http://krabi.esumo.net/index.php?option=com_content&task=view&id=25&Itemid=2

    #1087

    dneska umřel nevím jestly si pořídím dalšího… :blush:

    #1088
    Sumo
    Správce

    :( :unsure: :dry: :blush: :(

    #1089
    SCORPION
    Člen

    no co uz to sa stava no.. ale ja by som si urcite kupil noveho ;)

    #1090
    Aleachim
    Účastník

    Taky by jsem si koupila nového. Jedna špatná zkušenost tě nesmí odradit.:dry:

    #1091
    Nery
    Člen

    Nové pořiď,ale doporučil bych nějaký druh u kterého máš šanci na rozmnožení já budu brzy pořizovat rod Geosesarma – v nemecku je chovatelé už skoro běžně množí a jsou nádherní,mnohem méně nároční než blbé Cardisomy a momentálně k dostání i v čr.

    #1092
    SCORPION
    Člen

    tak ano pekny su ale ledva ich vidno :D taky maly su a to sa mne nepaci ale je tam vyoda ze sa daju mnozit za pokus to stoji.. :D ak ich budes mat tak daj urcite vediet tiez by som mal zaujem.. :)

    #1127

    já koupila krabíka v Obi a chběla mu jedna nožička toho sme si všimli až doma, ted se arnold vyslíknul a chybí mu tu co neměl a odpadla jedna další:(ale zatím to zvládá tak uvidíme co bude dál

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.