přestal jíst:(

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)
  • Autor
    Příspěvky
  • #286

    :( nevím už co mám dělat akvárko čisté, podstrojuju mu, ale přestal jíst a zdá se mi celkově slabí nechodí, nenosí, nejí sedí a kouká:(proč nejí to mi neřekl a ani se to asi nedovím je to stejný stav jako sem zažila u Lumpyho(první krab)přestal jíst a umřel:( Nechci o Alberta přijít mám he teprve rok:(kdyby někoho napadlo čím to muže být prosím moc pomozte:(:(

    #1097
    SCORPION
    Člen

    hmmm no neviem bud sa ide zvliekat alebo mu to proste nechuti… nic ine ma uz nenapada :S

    #1098
    Nery
    Člen

    Není už dospělý a starý? Tyhle importovaný zvířata u kterejch není šance na rozmnožení bych si osobně nekoupil…případně to můžou bít paraziti,vyroza,prostě skoro cokoli.

    #1099
    Aleachim
    Účastník

    Taky si myslím, že se nejspíš bude vyslékat. Nebo ta horší varianta, že onemocněl, pokud jo tak to určitě není tvým zaviněním.:dry:

    #1100

    no koupila jsem ho hodně malinkýho:(mám ho rok a vyslíkal se naposledy před měsícem, navíc to není dieta kvuli svlíkání,svlékací dieta bývá zaroven se sušením a vždycky hodně vybledne, ale ted zustal tmavej tohle je jiný, je to muj druhej krab a tohle je něco jinýho prostě nežere, a co mu dávám nechce, možná koupit nový krmení a zkusit něco jiného:(:(

    #1101
    SCORPION
    Člen

    hmm no tak uz fakt neviem dufam ze sa z toho dostane :S a vlasne ako dlho to uz neje ?

    #1102
    Sumo
    Správce

    No – mne také posledně Velkéj překvapil a svléknul se mi skoro po měsíci znova… Nevěš hlavu a nechej ho v klidu…. :blush:

    #1105

    nejí skoro tři týdny:( vubec se nehýbe a nereaguje ani na otevření akvárka:(neutíká, nechodí do vody, klepítkama se opíra při chuzi:(

    #1106

    sem se těšila jak se s námi odstěhuje do nového bydlení…

    #1107

    pořád je na tom stejně:(sedí ale vypadá to že má hlad, ale ani si nedobne jídlo od sebe odstrkuje:(

    #1109
    SCORPION
    Člen

    tak asi ta nepotesim ale na daco taketo mi zomrel prvy krab aj ked ako tak jedol ale cim dalej sa menej hybal az nakoniec zomrel :( :S

    #1110

    Mně umřel Alberto včera:(

    #1111
    Aleachim
    Účastník

    Tak to je opravdu velká škoda:(

    #1112
    Sumo
    Správce

    :(
    …škoda…
    :(

Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.