Přeprava domů a vzduchování

Vítejte na Krabí web na eSumo.net Fóra Obecné diskuze Otázky a odpovědi Přeprava domů a vzduchování

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #120
    admin
    Správce

    Dobrý den chci se zeptat ja bych měla kraba přepravit domů.Kupovala bych ho v Praze a vezla do J.Hradce.Vydržel by to?A ještě se chci zeptat jestli musí mít vzduchování a filtr.

    #684
    BigO.Henry
    Člen

    Dobry den, pocitam ze do hradce to je tak 1h-1h 30min. Myslim ze by stacila nejaka plastova nadoba, s otvory pro vzduch, mozna i trochu vody na dne. Vzduchovani mit nemusi a filtr bych doporucoval, protoze clovek pak nemusi menit tak casto vodu a cistit akvarium. Krabici jsou totiz pekny cunici:D

    #685
    Sumo
    Správce

    Ja k tomu muzu uvest nasledujici…B)
    Doporucuji jit krabika kupovat s nejakou nejspis plastovou krabickou tak 20x20x20 s dirkami pro vzduch. Zaroven je treba pocitat s tim, ze by tam melo byt trochu vody (tak 1cm).

    Kdyz jsem si ale porizoval Zrku, ktera mela mimochodem zrovna 2.rijna rocni vyroci pobytu u mne, tak jsem zadnou krabicku nemel a v obchode mi bohuzel zadnou nemohli poskytnout! :( Rekli, ze krabiky davaji normalne do igelitovych pytlitu jako rybicky, z cehoz jsem byl v soku… :ohmy: Jelikoz mi nic jineho nezbyvalo a ja Zrzku moooc chtel, tak jsem ji se skripanim zubu :angry: nechal dat do toho igelitaku s vodou a utikal jsem…:huh: Ja mel vlastne nejvetsi obavy z toho, jestli by ten igelitak nepodlehl krabim klepetum a kusadlum… ;) Nastesti nepodlehl a muzu dokonce rict, ze v tom igelitaku byla tenkrat Zrzka v podstate od 11:30 do 15:15. Nevim, kdo mel tenkrat vice strach a kdo byl ve vetsim soku, ale prezila to a zije do dnes…:silly:

    Takze – i tak se da….. :cheer:

    No a co se vzduchovani a filtru tyce – vzduchovani NE, filtr ROHODNE!!! :blink:

    #686
    admin
    Správce

    Tak děkuju.A do Jindřichova Hradce to jsou tak 3 hodiny při dobré vůli…:laugh:

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.