Pomóc

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #197
    BigO.Henry
    Člen

    Ahoj všichni, krabáci se mají, dobře papají, ale sameček stratil na jedné straně už dvě dožičky :ohmy: (asi v rozmezí 10-14dnů), takže tam už má jen jednu (jedna mu chybela uz ze zverimexu). Trápí mě to, protože mu to asi udělala samička, obě nohy jsou poškozené a to z pohybu v akváriu být podle mého nemůže. Takže jediná možnost je samička. :unsure:

    Přikládám i foto s vyznačenými poškozenými částmi:
    http://img215.imageshack.us/img215/7973/nozkyef5.jpg

    #505
    Lukys
    Sledující

    Tak s tím ti neporadím alevypadá to že to je od samičky asi nebo žeby odvápnění ale až takové díry no nevím co by to mohlo být

    #506
    BigO.Henry
    Člen

    Vcera jsem je skoro cely den pozoroval a uz jsem na to zrejmne prisel. Jak maji skrys pod korenem, tak ona ho odtamtud vyhani a asi mu 2x i ublizila. Tak hned jak jsem to videl, tak jsem mu tam dal skrys pro plazy (mel jsem ji koupenou, ale planoval jsem, ze ji tam dam az jindy) a hlavne vchod je mali, ze se tam samicka nevejde, ale samecek jo:) A rano koukam, ze samecka nikde nevidim a u vchodu do skryse je odhrnuty sterk, tak si nasel utociste:cheer: Snad to pomuze, jinak uz nic vic pro nej udelat nemohu…

    #507
    Lukys
    Sledující

    tO JE TAKY PRAVDA TO MĚ NENAPADLO ŽE BY SE VYHÁÁNĚLI TAK PRVNĚ SEM TI TO O PSAL NA ICQ AM JI DÁŠ A POTOM SEM ŘÍKAL SKUS JESTLI PLAVE A MŮŽEŠ JI DÁT DO VODY :D

    #508
    Sumo
    Správce

    Ahoj,
    no to je pekne! Moji se take mleli! Pak se skamaradili a ted…
    Po poslednim (uz druhem) svleknuti Zrzky se Zrzka Mechackovi vyhyba obloukem! :laugh: On ji dycky chyti a pak na ni skoci… Proto mu utika ;) U tebe to je koukam jinak! Vladne tam samicka! :angry:

    No jinak na 100% jsem tu nekde psal, ze je treba pocitat s tim, aby mel kazdy krab (pokud je jich vice) svou skrys. Na suchu i ve vode…
    Takze jses na vlastni kuzi (teda na krybi kuzi;)) presvedcil, ze je to pravda! :dry:

    Co se tve fotky tyce – asi ho holka cvakla! Zde opet je videt, ze ten stisk maji… :unsure:

    Jinak – Zrzka mela a jeste ma take dirky v nozickach…
    A jelikoz nestiham psat denik, napisu zde, jak jsem zasnul, kdyz…
    Pri prvnim svlekani prisla Zrzka o 2 nozicky a vetsi klepeto…
    Asi po dvou mesicich ji narostly asi max.5mm dlouhe “pahyly” tech chybejicich koncetin a ona se svlekla znova.
    No a to jsem prave zasnul, kdyz mela kompletni obe nozicky a normalne cele klepeto!!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:
    Kdo neuvidi – neuveri!!!:)

    Takze klid a dobre je krm! :cheer:

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.