Párenie

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #263
    Juro
    Člen

    Rozmnozuju sa tieto kraby v zajati ???:cheer:

    #936
    Sumo
    Správce

    Řekl bych, že ne…
    Řekl bych, že žádné kraby nejde v zajetí odchovat… :(

    #937
    Juro
    Člen

    Ale cital som ze hej a mam rovno da priklady

    Geosesarma : http://www.akva.sk/phpBB2/album_cat.php?cat_id=9&sort_method=pic_time&sort_order=DESC&start=100

    (POZERAJ TAM AJ DALSIE OBRAZKY) :-D pred snuskou :-D

    Potamon : ( nakonci clanku pise ze ano )
    http://www.ifauna.cz/rubriky/clan_show.php?id=505&r=3

    #938

    podle mě zaaleží hodně na druhu kraba a podmínkách co druh to něco jiného, ale někde jsem četla že je to nemožné rozmnožit krabi v zajetí…………

    #939
    Sumo
    Správce

    Tak to teda koukám! :blink:
    Mno – musím přiznat, že o Potamonech jsem ani do nedávna nevěděl! A je možné, že zrovna tento druh……

    No rád se dozvím nové věci! ;) Od toho to tady je! ;) Nemusejí tady sondovat jen jiní… :blush:

    #991
    admin
    Správce

    nechci moc rejpat, ale po přečtení diskuse jsem se popadal za hlavu na jaké úrovni jsou všeobecné znalosti a jak jsou lidi líný si najít info.

    I když jsem se nikdy chovem krabů nezabýval(na základce-9let z5 jsem dva kusy měl), přesto mi v hlavě uvízlo několik článků o výceméně úspěšných pokusech o rozmnožení “suchozemských” krabů a celé roky se poohlížím po Potamonech.
    Dopadlo to tak,že jsem si musel několik kusů(v chovech dosud neznámého P.socotrensis) přivézt z dovolené :)

    Jinak považuju za blbost kupovat si druhy jež nejste schopní rozmnožit – jen to podporuje drancování přírodních lokalit.

    #992
    Sumo
    Správce

    Tak to jsem vážně zvědav… :dry:
    Doufám, že se pak pochlubíš nějakým tím fotem odchovu! :unsure:

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.