Orosená skla krabária

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #195
    admin
    Správce

    Ahoj krabárníci,
    tak i já dlouholetý chovatel rybek se rozhodl koupit krabouna. Včera jsem mu z jednoho 120 l akvária udělal domov. Má tam tůňky, skrýše, tekoucí vodu (potůček) jeskyňky , pláže, podle mně krabí ráj (i když je mi jasné, že si to tam krabík předělá :-)). Ale co mi vadí jsou zarosená skla krabárka. Mám tam klasickou zářivku UVA UVB, a vodu topím na 26. Na souši mám osázené stromečky z Lucky bamboo a je tam tedy vlhko jako v džungli. Ale skrze zapocená skla není moc vidět. Co s tím? Přeci na to nebudu plivat jako na patápěčské brýle .-).

    Mějte se a hodně radosti s klepeťáky. A za odpověď díky.

    #709
    Lukys
    Sledující

    No já s tím taky měl problém ale udělal jsem do krytu akvárka větrací otvory buď udělej hodně malejch nebo třeba 2-3 nebo 4 takový ty kulatý plastový jak se prodávaj s průměrem asi 5-6cm mě to pomohlo kdyžtak dej to tvoje krabárko na rybicky.net regni se tam a dej tam fotky popis atd. určo se zase všichni budou mít od koho inspirovatB)

    #710
    Sumo
    Správce

    Presne tak! vetrani je hodne dulezite… Ja mam v zadu v krytu direk 5mm asi 100! A stejne se to rosi… Hlavne v miste topitka… :( Bohuzel…:unsure:
    V lete moc netopim, protoze mam v byte dost vedro, tak je klid. Ted bohuzel – rano neni videt. Pak to zarivka trochu vysusi…:dry:

    Mimochodem – ten tvuj “krabi raj” bych rad videl! Posli foto na mail… ;)

    #711
    Lukys
    Sledující

    říkám taky ať někde udělá prezentaci nebo mi pošlee na mail lukys.c@seznam.cz

    #712
    admin
    Správce

    Zdar všichni. Díky všem za rychlost. Už jsem také zjistil, že je to větráním. Momentálně řeším jak zapletivovat podlouhlý krmný a manipulační prostor s výklopnou krytkou. Přeci jen akvárko bylo dělané na ryby a né krabíka. Když je víko otevřené, nerosí se nic a v krabárku je i tak teplo. Ale když ho zavřu, zarosí se přes noc krabárko komplet. Úplně otevřené ho mám jen pod dohledem, prý jsou krabíci zdatní útěkáři :-). Ohledně mého krabího ráje.. Fotky můžu poslat mailem. Swůj web nemám. Není ale asi zase až tak dokonalé, abych někoho inspiroval…
    Ale krabík je tam moc spokojený a to je hlavní.

    Mějte se. Jo a supr web!

    #713
    Lukys
    Sledující

    Dík za fotky prej neni dokonalý to jestli plánuješ to předělávat být tebou to nedělám takhle je to suproví

    #714
    Tyna
    Člen

    Prosím taky o fotky.Mail: houdkovakristyna@seznam.cz

    #715
    Sumo
    Správce

    STOP!:blink:
    Lidicky – “krabisti”…
    Uz kdysi davno (asi hodne davno) jsem tady upozornoval na to, ze mi muzete posilat sve fotky na mou adresu… Nekteri poslali a ja je pak davam do galerie a nebo (co me napadlo nedavno) zridim sekci “Vase krabaria” a tam kazdemu kdo bude mit zajem zridim stranku… :woohoo:
    Tu stranku si pak po registraci bude mozno editovat, ale az casem… Az vychytam mouchy s opravnenimi… :dry:

    V tuto chvili si to predstavuji tak, ze kdo by zajem mel, posle kratky pokec o svem krabikovi, 3 zakladni fotky (zleva, zprava, zepredu) akva + dalsi fotky sveho “desetinozce”…

    Asi tu sekci zridim a pridam zatim Zrzku… B) Kdo bude chtit – ozve se…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.