Nevydarený zvlek či choroba?

Vítejte na Krabí web na eSumo.net Fóra Krabi Cardisoma Armatum Nevydarený zvlek či choroba?

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #185
    mataaa
    Člen

    Ahojte.Moja Alica už asi 2 týždne nechcela nič jesť,napadlo ma či sa nebude zvliekať,ale vôbec sa nesnažila ukrývať ani nič.Bola síce menej aktívnejšia,ale u nej som nato bola zvyknutá.Nikdy mi nechcela jesť vápnik(mala v krabariu sepiovu kosť,kriedu1kriedu som dávala na jedlo,no nejak jej to nechutilo)Dnes ráno som ju našla mŕtvu.Vôbec sa od rana nepohla :((( Prikladám foto,myslíte si,že je to nepodarený zvlek alebo bola nejak chorá???? :(((

    #1315
    mataaa
    Člen

    Nechce mi tu priložiť fotku,tak ju dala na picasa,pozrite si ju tu
    https://picasaweb.google.com/chrobacik.mata/Desktop02#5573162504007666130

    #1316
    admin
    Správce

    Toto presne sa stalo aj môjmu krabovi chcel sa ti určite zvliekat môj krab mal dlho na panciery taku prasklinu a stale sa nechcel zvliekat potom dopadol presne tak ako ten tvoj.

    #1317
    mataaa
    Člen

    :( :( :( …. Chcem sa ešte opýtať,kde dávate svojich krabov ak vám zomrú? :( …Pred rokom sme sa totiž preťahovali do bytu a ja neviem s Alicou :( … Pred blokom máme iba kus trávy po ktorej behajú psy(tie by ju pravdepodobne vyhrabali) inak tu je len parkovisko a ja tak neviem kde s ňou :(.Najbližší les/lúka je ďaleko a ja som momentálne chorá.

    #1318
    Nery
    Člen

    Popelnice je dobré místo.

    #1319
    admin
    Správce

    ja som to riesil hodenim do rieky

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.