nemoci:-(

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #265

    Lumpiček má na krustičce nějaké bílé skvrnky, trpělivě seděl a já sem zkoušela otřít to.Moc to nešlo :unsure: Objevilo se mu to po tom co jsme mu vyčistily akvárko.Vypadá to jako kdyby se otřel o omítku což je blbost.nevím si s tím rady:(

    #627

    Přečetla sem si příspěvky k nemocím a nejspíš to bude ta plísen:-(Lumpy ma tendenci schovávat si jídlo a podle toho ta voda pak vypadá:blink: Voda nikdy nesmrdí ale když se tam hrábne:-)brrr fuj,čuně je to!!!Uvidíme co s tím zmůžu, díky moc Sumo za tvuj kvalitní web o krabících;)

    #629
    Sumo
    Správce

    Ahoj!
    Asi jo – asi to bude ta plisen.
    Mechacek to ma taky. (Ja uz mu zacinam rikat “dědek”)

    Jinak diky za pochvalu! :blush: To potesi… :blush:

    #630

    čím to budeš léčit???sem se byla kouknout ve zverimexu a tam měli něco na plísen pro rybky cena 30 kč a prý by to mělo zabrat i na krabíka

    #631
    Sumo
    Správce

    Mno… Tak spravne by se mel pouzit roztok hypermanganu! Ale… K tomu dedka Mechace nedonutim… A tak to nechavam zatim tak…
    Za 2 mesice to bude rok, co u mne je a jeste se nesvlekal! :(
    Asi se stydi pred rzkou! ;) :blush: 😆

    #632

    Ta plísen ho nemůže zabít???Já sem myslela, že by moch mít pak nejaké problémy:blink:

    #633
    Lukys
    Sledující

    Hmm nevim jestli bz ho mohla zabit me se to jeste neestalo a toho mechacka mi je lito:unsure: a jestli se rok nesvlekal ty jo to uz bude vazne starej dedek :(

    #634

    Lumpy je zatím vitální:-)ještě než odjedu na dovču budu měnit vodu po dovolené pokud se to nezlepší začnu s léčbou.Lumpyka mám rok a půl,vyslíkal se čtyřikrát a nerada bych o něj přišla:-)

    #642

    :laugh: Lumpyčkovy se ta plísen nějak vytratila:-)prostě ji za dne na den ztatil a krustičku má čistou!!!Je zase čilej a bordelaří .Baští všechno co mu ppřijde pod klepítko:-)Včera sem přítele zaukolovala vyčištěním akvárka , ale on mi napsal že se krabík nechce nechat chytit a hrozí mu klepetem:)Krabíka se mu nepodařilo chytit takže čistění akvárka tůstalo opět na mě.Je vidět že je na tom podstatně líp a sem za to hrozně moc ráda:-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.