Náhrada kopřiv v zimě? Listy malin ?

Vítejte na Krabí web na eSumo.net Fóra Obecné diskuze Otázky a odpovědi Náhrada kopřiv v zimě? Listy malin ?

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #200
    admin
    Správce

    Hoj všem,

    tak jsem koukal na Mikuláše II, jak do sebe pere jávskej mech a říkal si jak mu dám na jaře spařené čerstvé kopřivy… Pak mne napadlo, že by se nedostatek zeleného dal přez zimu vysuplovat listy maliníku, nebo ostružiny. Ty jsou i pod sněhem zelené a když jsem choval strašilky australské, tak to bylo to jediné co v zimě papaly, takže jedovaté to asi nebude… Co tomu říkáte krabáristi… Je to jen nápad a uvítám všechny reakce. To by krabíkům dodalo potřebné vitaminy…Zkušenost s tím nemám co vy ?

    Baker

    #817
    Sumo
    Správce

    Čus! Za zkoušku nic nedáš! Ne? ;)
    Já nevím, kde bych ze sháněl… :(

    #819
    admin
    Správce

    OK tak já to zkusím.

    Dnešní menu bude: spařené malinové listy lehce obalené drcenou sépiovou kostí. Jako zákusek bude paví očko…

    Dobrou chuť.

    #820
    Lukys
    Sledující

    :D a jak to děláte to spařené jako nat hrnec z vařící vodou aby šla pára ???

    #822
    Martini.M
    Sledující

    neeee :laugh: normálně je přeliješ vařící vodou ne? :huh: :dry: neboli zblanšíruješ :laugh: :laugh: :laugh: hele tak s nějakym zelenym u Rozárky asi nepochodim, včera jsem jí dávala kousek šunky, těstovinu a salát a vybrala jen šunku povtora :woohoo: :silly: máma řikala že saláta sklepala z klepítka :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: a jablíčko taky nejí tak nevim nevim to by mě asi hnala s nějakejma kopřivama ;) :P :laugh: :laugh: :laugh: :dry:

    #826
    admin
    Správce

    Jen to přeliješ vařící vodou…

    #841
    admin
    Správce

    Tak Vážení, ostružinové a listy malin vřele doporučuji. Mikuláš II je opravdu zbožňuje.

    #843

    Já už nekrmím ani krevetkami, protože si je sice zatáhne do vody, ale nesní je jenom zahrabe………………asi na horší časy, pořád musím skoušet neco noveho, tak skusim nekde sehnat to listí a třeba mu to i zachutná je to dobrej napad:laugh:

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.