Krmení

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 17)
  • Autor
    Příspěvky
  • #291

    Vím , že několikrát tu bylo řečeno jací sou krabi jedlíci.Spíš takové živé “popelnice”, každým dnem se utvrzuji v tom , že tomu tak opravdu je!!!K včerejší večeři dostal krabík meloun, než sem se otočila byl pryč.Den před tím to byla merunka, výsledek byl stejný.Během pár minut nebylo co řešit, doslova svou večeři hltal!!!Až mu lupalo za ušima:laugh: Píšu o tom jednak jako o zajímavosti, ale i ze zvědavosti.Zajíma mě co vy na to???Čím krmíte vy???Jak často???Myslíte si, že je správné takhle “experimentovat”???

    #599
    Sumo
    Správce

    No super! ;)
    Ptas se experimentovat… No – nekdo to zkusit musi! Ne? :woohoo:

    Klepetko – ten ochutnal vsechno, ale meloun, broskev a takove spise mekke ovoce mu vuuubec nejelo… :silly:

    No a Zrzka s Mechackem – to jsou masozrouti… Ovoce jedli jednou jedinkrat. Kdyz jsem je prinesl domu. (Asi byli vyhladli…)
    No a ted – ted jen tak do neceho dloubnou a konec… :( Nejak jim uz asi mesic nechutna… Tak nevim, z ceho jsou zivi… :blush:

    #600

    No třeba je Lumpy vegetarián ,jediné co z masa jí jsou krevetky:-)Jednou jsem mu koupila nitěnky a ani se jich nedotkl,rybyčku snědl jenom jednou a to jsme mu ji museli klepnout!!

    #601
    BigO.Henry
    Člen

    U me Leia vyluxovala hrst granulek hned prvni den co jsem je privezl. Luke ten moc neji, vidim ho jist jen zritkakdy…Leia se naposledy napucla kdyz mi zbastila oba snecky. Ted tam meli asi 3dny list salatu a jablko a ani se toho nedotkli tak jsem to musel vyhodit…

    #602

    Co krab to jiné chutě;)

    #603
    BigO.Henry
    Člen

    Tak jsem si rekl ze zkusim taky krevetky. Koupil jsem pitel mrazenych krevetek a jednu rozmrazil a dal do akva. Nestacil jsem se divit, na chvilku jsem se otocil a Leia uz ji mela v klepetech a laduje se s ni uz asi 3hodinky:D Takze jsou asi taky na maso…;)

    #604

    Se nediv,krabíci jsou popelnice!!!

    #605
    Sumo
    Správce

    Pavoucice.L napsal:

    Quote:
    Se nediv,krabíci jsou popelnice!!!

    No teeeda… :dry:
    Kdyz jsi to napsala jednou, tak sem to bral… :huh:
    Ale ted uz podruhe!!! :unsure:
    Kdyby te slysel Lumpy… :P

    #606

    :( Tak jo no není to popelnice ,ale velkej jedlík!!!

    #607

    Tak co nějaké nové zkušenosti???

    #608
    Sumo
    Správce

    U mne – teda u Mechače a Zrzky furt stejne…
    Nejak kaslou na vse, co jim dam… :angry:

    #609

    Já chci dneska zkusit mandarinku:P Včera dostal sýr a klasicky ho jen odobal a pak zatáhl do vody a zahrabal pod kameny!!!Fuj to byl smrad:)

    #610
    Lukys
    Sledující

    No to můj klepítko je v tom případě všežravec zatím skoro všechno co sem mu dal snědl kousky masa, banánek, jablíčko, nitěnky sní tak na posezení půl te mražené kostičky rybičky my už chytl 2 :D ale meloun nebo nějaké takové měkké ovoce sem taky ještě neskoušl a konečně už jí i sepii na vápník :cheer:

    #611
    Lukys
    Sledující

    Pavoučice to věřím já mu tam dal včera večer rostlinku dohromady asi 20cm egeria densa a nějak mu zachutnala ráno tam byla přídu ze školy a ona fuč nikde neni zahrabaná prostě mu chuntná vše co dám do akva už i kokos okousává ty vlákna nebo spíš dřív teď už mu nechutná :laugh:

    #659
    Kristyna
    Člen

    Zdravím vás tu! Mám takový dotaz. Pořídili jsme si krabíka, pročetla jsem všechny možné stránky, vaše příspěvky a tak. VAši krabíci jsou jedlíci. Zajímalo by mě, jaká norma žrádla je pro kraba? Máme doma Jimmynku 14 dní a moc tomu žrádlu nedává!Všechno jen tak lehce oštípe a zatím nesnědla to co jsem jí dala. Zkouším různé dobrůtky, ale nevím, nevím. Rybičky jsme koupili mražené a taky jí moc nejedou a přitom nám chlapík v akvaristice řekl, že máme podávat každý den jednu! Tak nevím.:( :(

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 17)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.