Krmení granulovaným krmivem ???

Vítejte na Krabí web na eSumo.net Fóra Krabi Cardisoma Armatum Krmení granulovaným krmivem ???

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #196
    Lukys
    Sledující

    Ahoj,
    Chtěl bych se zeptat jak kdo často krmíte kraba a čím a jak často mu dáváte granulované krmivo nebo nějaké sušené vločky ???
    Toto jsem založil abych se dozvěděl zda to dělám správně nebo ne ale myslím si že ano, a taky doufám že toto pročtou ti co važují o koupi kraba ;-)

    #735
    Tyna
    Člen

    Já Olivera krmim tak 2-3x tejdně….krmim ho různě….jablka….maso…rybí mu moc chutná…má ve vodě rybku…ale tu nežere…tak mám dvě zvířátka…;)

    #736
    Lukys
    Sledující

    Já krmím tak 5x týdně ale vždycky sní přes noc trochu a pak všechno ve dne když jsem ve škole. Ale mám u něj 2 ancíky těch si nevšímá zjistil že nejdpu chytit a pár pavích oček a plat a ty chytá těměř pořád dodává mi je teta zze ZOO je maj taky na krmení :D a ještě mám 16L na přebytečný platy a na odrost pladých pavích oček :D

    #808
    rottrek
    Člen

    ahoj, ja mu davam do misticky granule,takze si je muze brat furt a mimo to ho 3-4x tejdne krmim zvlast: kureci maso, ryby, hl. salat, ovoce. nejradsi ma javskej mech, kterej se mi sakra mnozi v akvarku, takze ho mam hned jak spotrebovat:)jednou za cas mu dam celou skorapku z vejce, kterou pak rad chroupe

    #814
    Martini.M
    Sledující

    Já jsem zatím ještě nepřišla na to jak často papá ale vždycky večer jí tam dám něco k snědku třeba krevetku, nebo pangase (to má moooc ráda B) ) nebo vař. vajíčko, zkoušela jsem jablíčko ale na to se mě pěkně vyprdla :laugh: , papkala i mandarinku… a druhý den jí sklidím zbytky, ona si stejnak podle mě bere když ona chce….:dry:

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.