Krabáci

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #257
    Aleachim
    Účastník

    Ahojte.
    Nejdřív musím pochválit autora těchto stránek. Takto vydařené stránky jsem ještě neviděla. Fakt super!;)

    Taky bych se ráda pochlubila, já sama mám kraba (Cardisoma Armatum)už od roku 2004, takže teď v srpnu bude slavit 5 let. 7x se mi vyslíknul a teď je z něho obr. Při druhém vyslíkání přišel o oko, ale dostal se z toho. Je to šikula;)
    Za ty roky co ho mám toho na internetu moc nebylo, ale tyhle stránky se mi hodně líbí.

    #910
    Lukys
    Sledující

    Můžeš prosím poslat fotku na E-mail: Lukys.c@seznam.cz. chtěl bych ho vidět po pěti letech a ještěě v jak velkém akvárku ho máš ???

    #911
    Aleachim
    Účastník

    Pro kraba mám udělaný akvaterárium. To prošlo po letech několika změnama. Teď to má udělaný tak, že 2:3 má souš a 1:3 má vodu. Udělaný to mám jako dvě samostatný terárka, spojený jsou jednou stranou, kde jsou odříznutý skla, aby přes to mohl přelézat. :)

    #912
    Lukys
    Sledující

    A jak je velký v CM A pošli prosím ještě fotky celého terárka

    #913
    Sumo
    Správce

    Ahoj!
    No tak to je asi zatím nejdéle žijící krabík, co znám! :woohoo:
    Hooodně by mne (a určitě i ostatní) zajímalo bližší info! ;)
    Třeba:
    – jak byl velký na začátku
    – jak je velký teď
    – čím se u tebe krmí ;)
    – jak dlouho mu svítíš a čím?
    … a na další otázky určitě ještě přijdu… ;)

    A jak s tím okem? Ja tady někde uvádím, že to je to jediné, co mu nedoroste! :blink: Ono dorostlo??? :silly:

    Fotky mě taky zajímají! ;)
    Uvítal bych vytvoření prezentace tvého akvaterárka (a nejen mne;) ) Kdybys našla chvilku – malý pokec a par fotek krabíka a akva…. ;)

    Zatím…

    #914
    Lukys
    Sledující

    Sumo já se taky chci zeptat a poslat fotky mám ale jen kraba ale to oko nedorostlo teda alespon podle těch fotek ale vypadá že mu o nevadí ;-)

    #916
    Aleachim
    Účastník

    Oko mu nenarostlo, to fakt ne:laugh: Ale krabák je v pohodě, dostal se z toho.
    Na začátku byl velký 5cm, teď měří 8,5 cm.
    Sumo tobě jsem posílala tu prezentaci na mail, tak doufám, že ti to přišlo.
    Krmím ho všemi druhy zeleniny a ovoce, taky dostává různé doplňky stravy pro vodní želvy a rybičky. Evža není moc náročný, takže sní skoro všechno, co mu tam dám:)

    #917
    Lukys
    Sledující

    pošli pls taky tu prezentaci

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.