Krab vietnam red

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #219
    admin
    Správce

    Ahoj. ;) Pozítří jedu koupit kraba. Druh vietnam red. V prodejně jich mají veliké množství v akvateráriu. No a teď otázka. Je vhodný koupit jen jednoho nebo víc kusů?? Aby se jeden netrápil a dva se nervali. Díky za odpověď.:huh:

    #492
    Sumo
    Správce

    Kdyz uz vice kusu, tak 1x samec + 2x samice…;)
    Sam mam 1+1 a ta samicka je nekdy chudak…:blush:

    Taky ale dost zalezi na prostoru, ktery jim muzes poskytnout…B)

    #495
    admin
    Správce

    Víš co je zvláštní? Když se krabi chovají v páru, tak je možné pozorovat páření. Ale odchovat mláďata je nemožné (viz článek tu). Čím to? :)

    #496
    Sumo
    Správce

    Uplne jednoduche!!! B)
    Nelze jim vytvorit prostredi, ve kterem by to slo!!!
    Krabi migruji a vajicka odnaseji do more, kde se zivi planktonem a buh vi co jeste… Teprve pak zase migruji do vnitrozemi…

    Takze samicka muze mit klidne onech X desitek ci stovek tisic vajicek, ale co dal…. :dry: V podstate nic… Odumrou… :blush:

    #499
    admin
    Správce

    Tak krabici uz jsou doma ;) Jednomu sice uz chybi noha asi z toho stresu tak snad doroste. Ještě jsem se chtěl zeptat…ti krabi mají velikost těla (krunýře) asi 2cm. Druh je to teda sasperma vietnam red. Jak často by se mohli svlíkat v týhle velikosti? (Podle vaší zkušenosti?) Jinak děkuji za odpovědi a rady a jakmile se naskytne nějaký problém zase napíšu :))

    #500
    admin
    Správce

    A přece jen ještě jeden dotaz. :) Když jsem zde na uvodní stránce tak nahoře v pravém rohu jsou náhledy náhodných fotografii. Ale některé vubec nejsou nalezení v galerii? :( Jak se k temto fotkam dostanu. Jde mi hlavne o ty vietnam red které tam jsou. :(

    #501
    Pakinko
    Člen

    ja som mal sesarma bidens a vsetky sesarmi su skoro take iste……ked ma pancier 2cm takje to dost pekny kusok lebo moj mal 1,5 a s nohami tak 4-5cm :)…..zvliekanie neviem povedat ale u takejto velkosti asi menej lebo uz sa blizi k dospelemu :)

    #502
    Sumo
    Správce

    Ahoj!
    Tak za prve: neni to “sasperma vietnam red” ale “Sesarma Vietnam Red“.

    K dotazu jak se casto svlikaji…
    Tezko rict. ty jsem nemel – mozna poradi nekdo jiny… ;) Co Krabisti!? ;)
    Jedno vim ale jiste. Ze tito krabi uz vice nerpstou a toto je jejich konecna velikost. Myslim ty 2cm sirky karapasu (krunyre).¨

    No a k tem nahodnym fotkam – ty v galerii opravdu nejsou. Jsou tam jen moji krabi, kdezto v techto nahodnych zobrazuji fotky krabu, ktere mi poslali “krabisti” navstevujici tyto stranky… :side:
    takze snad by se ti tady nekdo z nich, co maji Sesarmy ozve… :cheer:

    Jinak – urcite zridim galerii i na tyto fotky… Ale az zase budu mit trosku vice casu. :angry:

    #503
    admin
    Správce

    A nevíte někdo jak vysokého věku se dožívají tihle krabíci? A v jakém roce, jsou “dospělí”? Díky moc

    #512
    Lukys
    Sledující

    hezký s tím ti neporadím já ho měl asi 2-3 ýdny s toho týden s cardisomou sle taky sem měl pěkný kousek skoro 2,5cm :D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.