Krab červený

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #223
    admin
    Správce

    Prosím vás chystám si pořídet kraba červeného,a tak se chci už předem zeptat jak ho mam brat do ruky? a jako casto a jak moc ho mam krmit? :)

    #1349
    admin
    Správce

    jo a jak mam vymenovat vodu kdyz bude svliknuty a ja ho nebudu moct vzit tim padem do ruky?…nebo kdyz je svliknuty tak ho muzu vzit do ruky?…nebudu mit totiz filtraci,ttakze musim menit kazdy den

    #1350
    Aleachim
    Účastník

    Kraba by jsi měla krmit každý den nebo obden. Ale záleží na krabovi, pokud je v novém prostředí nebo před svléknutím, nemusí jíst i několik dní.
    Když se krab svlékne, tak na něho nesmíš chytat, mohla by jsi ho vážně poranit. :S
    Já filtr taky nemám, vodu vyměňuju 1x týdně (samozřejmě když je potřeba tak víckrát). Stačí jenom kontrolovat, jestli si krab neschovává jídlo ve vodě, což se mi několikrát stalo, začalo tam hnít a musela jsem vodu znovu vyměnit.:laugh:
    Myslím, že brát si kraba do ruky nebude často zapotřebí. Pro kraba je to totiž hodně stresová situace. Zbytečně by se mohl zranit, nebo dokonce i tebe. Když potřebuju kraba vyhnat z vody nebo tak, stačí ho trošku popostrčit. B)

    #1351
    admin
    Správce

    jo vazne staci 1x tydne?? :woohoo: tak to sem happy :D protoze vsude sem cetla ze musim kazdej den bez filtrace.Jinak ale taky sem cetla ze si kraba muzes ochocit,takze ho spis chci brat do ruky :blush: ale diky za odpoved =))

    #1352
    admin
    Správce

    Proste ta voda sa neda urcit proste ked vidis ze uz dako smrdi alebo co tak ju vymen

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.