kolik se dožívají?

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #249
    wendyda
    Člen

    Ahoj chtěla bych se zeptat kolik se dožívají krabi.Měla jsem kraba od dubna,4.5cm-krunýř-,prý už chlapák…Včera ráno ještě byl OK,večer mrtvý..Přišel o dvě nohy,zalezl a jen tak si umřel :( … Nevim co se mohlo stát,ale jak tu hodně píšete,že vám krab jí-banány,melouny,ryby atd-mě to vůbec nejedl-jen jablko a šunku,nic jinýho nechtěl.ach jooo:( ,ale chystám se pořídit novýho,a snad se mi povede sehnat ,,mladšího a menšího,, :)

    #652
    Sumo
    Správce

    To je mi lito… :(
    Momentalne jsem na tom stejne s Mechackem… :dry: :(

    Jak dlouho se dozivaji – to veru nikdo presne nevi. Jak je v clancich psano v zajeti tak do 3let. V prirode udajne 7-15 – zalezi na druhu…

    #654
    admin
    Správce

    tobě umřel mecháček??:( ,ty jo,to je škoda…No koupila jsem si dva raky a ty mě pobaví stejně dobře jako krabičák,jen jsou to mizerové a utikají mi :) ,takže když jim filtruju vodu,jsem vždy v pozoru,co prevíti provedou..Na kraba se určitě ještě chystám,jen opravdu,díky zkušenostem,se pokusim sehnat -mládě- .

    #655
    Sumo
    Správce

    No… Mechacek uz byl asi starsi kousek… Nekdy jsem mu i rikal “dedku”! ;) Zil u mne vlastne 11 mesicu a ani jednou se nesvlekal. Porad jen nahanel Zrzku. No…:dry:

    #1282
    admin
    Správce

    Dobrý den všem, také marně hledám, kolika se můj krab (Cardisoma armatum) může dožít, píše se do deseti let v zajetí…mám ho od malinkatého krabíka, rok narození 2001, takže za chvíli oslaví 10 let a je stále v dobré kondici, takže se nebojte, vydrží hodně :-)

    Zdravím :-) Zuza

    #1284
    admin
    Správce

    to aky je velky ked ma tolko rokou?

    #1286
    Sumo
    Správce

    :woohoo: WOW! Pošli foto! A poděl se (jak jsem již v jiném vlákně psal)…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.