Kde koupit krabíka

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)
  • Autor
    Příspěvky
  • #278
    Dawe
    Člen

    Zdravim vsechny “Krabisty”. Chtel bych se zeptat kde se da sehnat Cardisoma Armatum? Myslim okoli Brna, Olomouce nebo Zlina. Bydlim v Kromerizi a tady je to celkem krusny. V nekterych zverimexech snad ani nevi ze se krabi chovaji. Nebo je normalni ze v tomto obdobi nejsou k sehnani…:(

    #851
    Sumo
    Správce

    Ahoj!
    Určitě bude v těchto lokalitách Hornbach. Zkus tam… ;)

    #859
    admin
    Správce

    Ahojda, ja Alberta kupovala ve velkoobchodu jmenem Plaček, zkus si to vygooglit.M

    #863

    :woohoo: Jé tak to jsi krajan já taky puvodně pocházím z Kroměříže, ted bydlím v Brně……….Ale na to si se neptal, krabíka jsem koupila v Hornbachu, ale při výběru pozor na to aby měl krabík všechny nožičky, ale i tak si říkám že ani to není zarukou toho že krabík bude prosperovat správně. Vím že některým chovatelum krabík po několika dnech umřel:( Je duležité si proto nastudovat co nejvíc informací a vše si připravit než krabíka odvezeš domu:)Každý druh vyžaduje rošku jiné podmínky.Nenech se odradit neuspěchy ani nedej na mnohdy chytré rady prodavaču, protože ani oni neví vše a nemusí ti vždy poradit správně:)Jeden krabarista se kdysi zmínil o tom jak mu paní prodavačka řekla, že krab suchozemský nepotřebuje k životu vodu, a on pak na zakladě této milné informace nechal krabíka bez vody a krabík po nějaké době uhynul:dry:

    #866
    Dawe
    Člen

    Tak to jsem rád že tu mám nějakého krajana…:) :) :) Děkuju za rady.Krabíka už mám doma.Je to Cardisoma Armatum a jmenuje se Alex. Než jsem krabíka koupil tak jsem pročetl snad celé tyhle stránky a fórum a taky jsem se sháněl jinde na internetu tak doufám že mi to aspoň trochu pomůže…:huh:

    #867
    Dawe
    Člen

    Takže lidičky krabík už je doma.Nakonec se zadařilo u tipu Marceli.Koupil jsem ho v Super Zoo v Olomouci.Je to Cardisoma Armatum a jmenuje se Alex, celé jméno Alexandr Veliký…:laugh: :laugh: :laugh:

    #868
    Dawe
    Člen

    Takže lidičky krabík už je doma.Nakonec se zadařilo u tipu Marceli.Koupil jsem ho v Super Zoo v Olomouci.Je to Cardisoma Armatum a jmenuje se Alex, celé jméno Alexandr Veliký…:laugh: :laugh: :laugh:

    #869
    Dawe
    Člen

    Takže lidičky krabík už je doma.Nakonec se zadařilo u tipu Marceli.Koupil jsem ho v Super Zoo v Olomouci.Je to Cardisoma Armatum a jmenuje se Alex, celé jméno Alexandr Veliký…:laugh: :laugh: :laugh:

    Obraz031.jpg

    #870

    Blahopřeji:)Krabík je moc krásný, hlavně aby vydržel:)

    #871
    Sumo
    Správce

    No jo! :woohoo: Pašák! :silly:
    Taky už se po nich koukám… 😆

    #883
    Lukys
    Sledující

    :woohoo: no fakt je krásnej :cheer:

    A má krásně sité barvičky já se chystám že si pořídím další akva s krabem tentokrát jiného druhu asi si ho koupim u nás na burze koncem března tak dám foto ;-)

    #887
    Dawe
    Člen

    Alex moc všem děkuje za pochvaly…:) :) :) Byl jsem taky dost překvapenej v jakém je stavu…Na to že to byl poslední kousek na prodejně vypadá moc hezky….;)

    #884

    Hlavně aby vydržel

Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.