Kamarádka?

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #165
    Kristyna
    Člen

    Zdravím vás tu po dlouhé době!
    Měl abych pár dotazů, tak kdyby se někdo ujal, byla bych mu mooooc vděčná.
    Tak máme naší Jimminku už přes rok, třikrát se nám svlékla a má se čile k světu. Teď jsme jí pořídili 240l akvateratium, tak jsme zvědaví, jak se bude líbit.
    A můj první dotaz – co kamarádka nebo kamarád?? Nevím, jak by se takhle starší krab snášel s mladým, tak jestli máte někdo zkušenost.
    No s rostlinkama mám taky problém, všechno mi sežere, ale přeci jen bych něco zelenýho tam chtěla. Kde seženu ten mech?? A něco na souš, co k ní můžu dát a nebudu mít problém to sehnat?
    Moc vám děkuju.

    #950
    Sumo
    Správce

    Ahoj!
    WOW! :woohoo: 240l – Jiminka se bude mít!!! :silly:

    Kamaráda/dku – já bych zkusil! Už 2x jsem měl po 2 krabíky… Ze zkušenosti – taky radši holku…

    Rostliny – sežere nebo rozseká… :( Furt dokola a všichni krabi… :S Asi to nikde jiné nebude… :dry:

    Mech seženeš v lese, nebo v obchodě! ;)

    Ať se daří!

    #951
    Kristyna
    Člen

    Takže můžu prostě nasbírat klasickej mech v lese a šoupnout jí ho tam?? Tak to je fajnee… A myslíš, že se teda snese s malou další krabičkou??

    #952
    Sumo
    Správce

    No já osobně ten mech nechal nejdříve asi 14 dní ležet na balkóně na tácku a pravidelně ho zaléval a vlhčil! To aby z toho vylezly případné “breberky”. Pak jsem ho propláchl odstátou vodou a pak už naaranžoval…

    Klidně zkus druhou kamarádku…. Když budou mít velký prostor a bude tam hodně úkrytů……. ;)

    #953
    Kristyna
    Člen

    Super, super, moc Ti děkuju za radu. Hned to zkusím, jedu zítra na vhatku, tak se podívám ne nějaký ten mech..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.