Jakou rybku??

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)
  • Autor
    Příspěvky
  • #274
    BigO.Henry
    Člen

    Jelikož si už přiští týden budu kupovat krabíky a přemýšlel jsem, že bych ji tam dal i nějakou živou kořist v podobě rybiček… Mohli by jste mi nejakou doporučit?? Diky;)

    #471
    Sumo
    Správce

    Tu nejlevnejsi! :D
    Ja kdyz koupil rybu poprve, tak byla behem minuty ve sparech Klepetka…
    I ted – Mechacek chytil rybku hned, co z pytlik spadla do vody…. ;)
    Ja kupuji nejake “parmicky” za 19,- kus…

    #472
    admin
    Správce

    Henry jsou to parmičky zlaté já třeba mám 4 tetry krvavé doporučuje se ale hejno minimalně 6ti kusů a potom mám jednoho ancitruse

    #473
    Sumo
    Správce

    Mno… Ancitruse mam taky! Ale toho neberu jako potravu pro kraby!!! To by se opovazily! ;)
    Duverne mu rikam “Viktor cistic” ;) Je to borec a co ho mam asi 2 mesice, tak mi vyrostl asi o 1,5cm! ;)

    Ale toho doporucuji koupit, az si krab zvykne na rybky, ktere mu davas k dispozici jako zpestreni jidelnicku! ;) Prece jen… :silly:

    #474
    BigO.Henry
    Člen

    Tak dám na vás:) Až si budu kupovat krabiky, tak si koupim i dvě parmičky:D Dik za radu

    #475
    Pakinko
    Člen

    ja som rozmyslal tiez aku rybku, no a kedze chovam tak som si pozrel v knihe o rybach ktore cez noc spia na dne. Bolo ich vela ale v chovo som sa spital ktore su primeranej velkosti a ceny a vyslo mi z toho:mecun,gupka a este jedna taka “bez” mena :D ich ceny su okolo 22-25sk za kus

    #476

    Já sem koupila rybku asi před třičtvrtě rokem a Lumpy se jí nejdřív bál a ted sou kamaradi,nedavno sem přidala ancistruse 1ks aby mi baštil řasy a tak.Lumpy ho zkouší chytit rafinovaně nažene ho za topítko a pak to topítko zasype kamením stalo se to už nekolikrat ale rybka to zatím ve zdraví přežila!!!:laugh:

    #477
    BigO.Henry
    Člen

    Hehe:laugh: To musi bejt sranda to pozorovat… Ja uz jsem si dnes koupil krabiky:D Fotky a vypraveni vcerejsiho dne zde: http://rybicky.net/nadrze/3520

    Asi je nechat tak tyden at si poradne zvyknou na nove prostredi a pak jim tam dam nejspis nejakou tu rybicku a mozna i snecka…

    #478
    Sumo
    Správce

    Pekne, pekne!
    Mas krasne velke akva! Tot velka vyhoda vyradit se… ;)

    Nicmene – bacha na kabely!!! Klepetko mi kdysi “ozral” izolaci kabelu k topitku tak, ze uz byl u modreho a hnedeho dratu! :ohmy: Kdyby byla noc delsi, nevim jak by to dopadlo… :blush:

    To je varovani pro vsechny!
    Ja to pak resil tak, ze jsem na kabely nasadil podelne rozriznutou hadici – jak je mozne videt na nekterych fotkach… ;)

    #479
    BigO.Henry
    Člen

    Diky:)

    Mno zatim Luke je v pohode, nic nevyvadi, ale zato Leia je pekny éro.
    Zitra jim jdu koupit nejaky rybicky a snecky, abych odvratil pozornost od kytek, pac uz dve padly pod klepitky Leii, ale ta nejvetsi zatim odolava:P

    #480
    Pakinko
    Člen

    ja by som im tam dal nieco s cim by sa mohli hrat ako naprilad muslu co pusta bublinky. Ale tie rybky ich podla mna tiez zabavia :D

    #481
    BigO.Henry
    Člen

    Tak jsem jim koupil ctyri parmicky a dva krunyrovce na cisteni:laugh:

    #482
    Pakinko
    Člen

    U vas byva otvoreny chovo v nedelu? U nas nie…..skoda

    #483
    BigO.Henry
    Člen

    U nas zadny obchod neni:P Ale mel jsem cestu do Prahy tak jsem se stavil v nove hale PetCentru v Hornich Pocernicich a jistil to PetCenter na Cernym moste…

    #487
    Pakinko
    Člen

    hmmm zase u nas niesu tie PetCentra u nas mas iba chovo produkty ktore maju akurat 3 akvaria kde maju asi 20 rybiek a potom jedno terarko kde maju take skysnute zviera ze im este tam zomrie :D…no a z techniky tam maju 2 druhy filtrov a 1 druh topitka a UV maju iba repti glo 10 takze mam smolu :D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.