Jaká rybka?

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #247
    admin
    Správce

    Mám kraba Cardisoma armatum a chtěl bych kněmu do nádrže nějakou rybku.V akvarijních rybkách se moc neviznám,chtěl bych nějaký druh který by nesežral,a taky naopak nějaký na ulovení a by ho dokazal vubec chytit.Děkuji za vaše názory.

    #748
    Sumo
    Správce

    Ahoj!
    No – myslím, že v tom, kterou krabík sežere a kterou nechá si rozhodne pouze a jenom ON!!! :laugh:

    Jinak – kup jakoukoliv, která nepotřebuje moc probublinkovanou vodu…
    Spousty lidí mívají parmičky, neonky, ancistruse… :side:

    Takže…

    #749
    Lukys
    Sledující

    Přesně co chytne si rozhodne sám ale ancitruse nechytí většinou je totiž pořád zalezlej já mám třeba na chycená platy korálový nebo jen paví očka ty sou na to nejlepší protože nejsou moc rychlí ale poradí si i s platama ;)

    #752
    admin
    Správce

    Tak dnes jsem koupil dva panceřničky zelené.:unsure:

    #753
    Lukys
    Sledující

    Ty si myslím taky že by taky nemusel chytit hned, alespon neco tam bude plavat :D

    #767
    Kristyna
    Člen

    Zdravím! my jsme naší krabičce koupili na čistotu 3 ancistruse a 3 neonky a ancistruskové byli během dvou dnů sežraný a neonky jsou tam do dnes a to už je skoro tři měsíce :woohoo:

    #768
    Lukys
    Sledující

    To je šikovnej mě ncíky nechytil ani po roce a sou tam dodnes ale neonky sou asi na něj moc malý a rychlý :D

    #803
    Kristyna
    Člen

    Máme prostě šikovnou holčičku, tak jí pořídíme něco většího, ať má co dělat! Momentálně je z ní stěhovák a likviduje celý akvárko, sílu má jak bejk :-)

    #806
    Lukys
    Sledující

    Jo to nejsi první kdo to zjistil mě stěhoval kameny 3krát těěžší než ´je sám :D

    #836

    :laugh: kokám ancistrus hmmmmmmmmmm ten muj ho nechce, je bud mlsnej nebo ho moc krmím a on nemá potřebu lovit:P

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.