Jak často krmit kraba?

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #281
    admin
    Správce

    Otázka je jednoduchá, jak často ho krmíte prodejce mi tvrdil, že jí jednou za 14 dní, ale to se mi něják nezdá, tak jak často ho krmit?

    #1095
    Aleachim
    Účastník

    Z mé zkušenosti krmím kraba obden, občas ale vypadá hladově, tak mu radši dám menší porci i další den. Ale minulé léto se mi stalo, že jedl i 2x denně.
    Časem zjistíš, jak ho krmit. Pokud bude nechávat zbytky jídla, znamená to, že nemá hlad, nebo že mu to nechutná.;)

    #1096
    SCORPION
    Člen

    no tak moja osobna skusenost je ze krab vydrzi bez jedla aj mesiac aj bez vody…. doteraz ma to zaujima ako mohol prezit :ohmy: proste raz my zdrhol a nide nic tak uz som ho ani nehladal a po mesiaci sa ukazal… vyliezol spoza starych skrin asi tam zral pavuky alebo co :D ja osobne ho krmim kazdy den alebo kazdy druhy :)

    #1103
    Sumo
    Správce

    Toho prodejce potkat, tak mu řeknu, jestli by nechtěl zkusit jíst aspoň jednou týdně…:woohoo:

    #1104
    Sumo
    Správce

    Já mu dám dycky, když jdu spát… ;) Denně! A o dovolené vydržel 8dní… To jsem mu ale všude možně rozvěšel “korbáčiky”, které miluje… ;)

    Teď je asi 14 dní po svleku a přišel o velké klepeto a 3 nohy… No a po 3 večerech se naučil na mne večer před spaním čekat u skla a když jdu kolem, tak vystrčí klepeto… Tak se hlásí o jídlo a ja jdu, něco vemu do pinzety a podám mu… On sice v tu chvíli uteče pod kořen, ale jakmile s tím zamávám ve vodě, tak se hned k tomu dobelhá a já počkám, až to v tom jednom klepetu drží… :woohoo: :woohoo: :woohoo:
    No a takhle to funguje už asi 10 večerů…. B)

    #1108
    admin
    Správce

    Byl to asi blb B) jj tak mu dávám zatím jednou za dva dny díky :)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.