HALLOWEEN CRAB

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)
  • Autor
    Příspěvky
  • #280
    julo
    Člen

    Vie niekto nieco o nom ?? pozeral som videa a zda sa ze sa dá lahko ochocit a nemá klasicke krabie usta.Dá sa niekde zohnat ? 99903592114_0_ALB.jpg

    #1329
    mataaa
    Člen

    Ja si práve takého chcem kúpiť, ale bohužiaĺ tiež nemám o ňom info. Na nete som našla info, že potrebuje v akva “mokrú” aj “suchú” časť ako napr. cardisoma armatum, ale keď som pozerala nejaké videá na youtube, tak som si všimla, že chovatelia majú v akva veľa súše a vodu majú iba v malej mištičke. Prosím poradte niekto…

    #1332
    mataaa
    Člen

    Od štvrtku mám tohto kraba doma,do terárka som mu dala piesok a lignocel.Vlhkosť mám 80-90%, substrát mi siaha asi do výšky 10cm, krab sa tam vždy cez deň zahrabe a vylieza až v noci a robí riadny rámus :D. Vodu som mu dala iba do malej misky,povedala by som, že vode sa vyhýba, k miske ide len keď sa chce napiť.Svietim uva a uvb žiarovkou,v noci night glo, teplota je tak 23°C.

    #1333
    Sumo
    Správce

    Fíííha! Pošli nějaké foto! ;)

    #1334
    mataaa
    Člen
    #1335
    no name
    Člen

    takového mám taky. :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh:

    #1336
    mataaa
    Člen

    no name, tak sem pridaj nejaké postrehy, skúsenosti, info.Pre mňa je takýto druh kraba niečo nové a novým informáciám sa len a len poteším ;)

    #1337
    no name
    Člen

    já ho mám asi 2 měsíce ;) takže moc střehů nemám, záleží co bys chtěl vědět, ve vodě jsem ho viděl jen jednou v jeskyni, jinak vždy na souši a dává přednost nějaké díře před kokosem, ten používá jako záchod, to se samozřejmě může lišit ;) a máš samečka nebo krabici, já samečka

    #1338
    mataaa
    Člen

    No napríklad by ma zaujímalo či aj tvoj krab celý deň prespí, či mu dávaš sladkú vodu alebo mu tam pridávaš aj trochu soli,aké jedlo tvojmu krabovi najviac chutná atď.Ako máš vyriešenú misku na jedlo? Lebo mne ju stále prevráti,všetko povysypuje a všetko musím hľadať,aby to tam nezačalo hniť a navyše ani nemám prehľad, či niečo zjedla. Ja mám samičku :). A dávaš mu do terárka nejaké rastliny a konáre? Ja chcem dať, ale ešte nemám doriešený kryt. A inač, som dievča a nie chalan ,ale to len tak pomimo, lebo si mi napísal”co bys chtěl vědět” :D

    #1339
    no name
    Člen

    no, den prospí, vyleze většinou kolem devíti, desíti večer, vodu mu dávám sladkou, slanou jsem zatím nezkoušel a misku mám jakoby ponořenou v šutrech a navíc je betonová :laugh: ale chci mu tam místo ní dát část kokosu, jídlo? jak kdy někdy mu dám plnou misku a jenom to rozháže, jindy ju celou sní, nebo se jí ani nedotkne a oblíbené jídlo jsem zatím nenašel, budu to muset sledovat;) a kytky mu tam chci dát taky

    #1340
    mataaa
    Člen

    Tak to máš šťastie, že ho vidíš aspoň trochu :). Asi si potom betonovú misku musím pozháňať aj ja :D..No lenbo moja krabica to tiež vždy rozhadzuje a všetko si ťahá do domčeka :D. A aké rastliny tam chceš dať? Ja som rozmýšľala, že mu dám vanilku, potos. Len to nikde neviem zohnať :/

    #1341
    no name
    Člen

    no o kytkách jsem zatím moc nepřemýšlel, asi nějakou popínavku, která by rostla mimo akvárko a byla by zevnitř jen na stěně, nebo tak:huh: a hodně úspěchů s chovem, někdy pošlu fotky:silly:

    #1342
    mataaa
    Člen

    Ďakujem aj tebe veľa úspechov :)
    A ešte jedna otázka, aké veľké terárko/akvárko máš pre tohto kraba ty?.A jasné, fotky tu daj :)

    #1343
    no name
    Člen

    60*40*35, stálo asi 1000 ze sklenářství, fotky dám časem ;)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.