Granule pro želvu

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #199
    ivo068
    Člen

    Ahoj chcem sa spitat ci môže krab jesť granule pre korytnačky pretože som nedavkńo kupil 2 korytačky.

    #1260
    Aleachim
    Účastník

    Asi by je jíst neměl. Já mám taky dvě želvy. Krabovi dávám jejich granule a moc mu chutnají. Kraba krmím denně a granule mu dávám tak 1x nebo 2x do týdne.

    #1261
    ivo068
    Člen

    Tak ties mas dve koritnačky ako ja. Mam ich vedla krabovho akva a ked krab klepe klepetom na sklo tak sa mu koritnačky snažia ces sklo don zahryznut a on nane niekedy roby take divne vistrazne postoje.Ale tie granule si mislim že prenho môžu byt celkom dobre ved to obsahuje same rastlinne a rybacie produkty a aj vela vitaminu D a A a ziadny tuk.Neviem ale ci krab potrebuje prave tieto vytaminy.

    #1262
    Aleachim
    Účastník

    Pokud kraba nebudeš krmit jenom granulami, ale ji ovocem a zeleninou, tak mu granule neuškodí.
    Já mám želvy dané na druhém konci pokoje, ale v létě jsem je měla na zahradě ve stejném jezírku a to nebyl moc dobrý nápad. Můj krab se jich taky nejdříve bál, jednu želvu štípl klepetem, protože byla moc zvědavá. Naštěstí se nikomu nic nestalo. Od té doby se k němu moc nepřibližují ;)

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.