Geosesarma spec.(Vampíre crabs)

Vítejte na Krabí web na eSumo.net Fóra Obecné diskuze Otázky a odpovědi Geosesarma spec.(Vampíre crabs)

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #273
    tarzanm
    Člen

    Ahojte všetci,som tu nový tak najprv držim palce všetkym v chove a chcem sa informovať či ma niekto skusenosti s tymto mini krabom.:)

    #1269
    mataaa
    Člen

    Videla som mini kraba v hornbachu,skúsenosti s ním však nemám,ja mám cardisoma armatum,ale predpokladám,že princíp chovu bude podobný ako aj u ostatných druhov.

    #1270
    admin
    Správce

    ..dik za info,ja len či ich niekto nechova ako su ,,mandarine”,ja mam ,,Vampire”,skusil som chov,zdaril sa mi aj odchov a tak by som si rad menil skusenosti s niekym ,popripade aj pomenil za ine druhy….:)

    #1271
    Nery
    Člen

    Jsou parádní, ale zatím se mi nepovedlo sehnat (spíš lenost a dostatek jiných zvířat v chovu, než že bych nevěděl kde shánět).
    Dá se očekávat že časem se v chovech objeví mnohem víc druhů tohoto rodu…

    #1272
    tarzanm
    Člen

    …hoja Nery,pišeš že nieje problem zohnať,vedel by si mi zohnať zo dva pary ,,orange” alebo ,,tomate” krabiky?B)

    #1273
    Nery
    Člen

    Spíš bych to formuloval jako “není nemožné sehnat” … mrknu do záložek a poptám se, pokud si na burze vzpomenu…

    Co nahodit článek o odchovu s pár fotkama? Dokud o ně neni žádnej zájem, importéři na ně pečou a tahaj jen ty neuvěřitelně “blbý” Cardiosomy :(

    #1275
    tarzanm
    Člen

    ..no članok aj foto mam na mojom blogu,alebo ako maš na mysli ,kam ten članok s fotkami? tuna?Ono je dosť chovateľov ktory to s nimi skušaju ale v Nemecku.Vraj už aj na burzach ich par bolo na predaj ale v Nemecku.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.