farba

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #234
    SCORPION
    Člen

    no chcem sa opytat ci je normalne ze moj krab ked je den tak ma nohy modre az cierne a ked uz sa blizi noc tak su slabo oranzove mam dvoch a u druheho to nepozorujem ten ich ma oranzove stale…

    #975
    Sumo
    Správce

    Hmmm… :dry: To jsem nikdy nepozoroval a když, tak jsem si ríkal, že je to právě světlem! Optický klam! :blink: Mno – budu schválně sledovat… ;)

    #976
    SCORPION
    Člen

    no neviem zda sa mi ze ked je svetlo tak su tmave a ked je tma tak zas zblednu ale niesom si isty ale je to sranda :woohoo:

    #1240
    admin
    Správce

    Neviete my pomoct moj krab nechce nic jest nechce sa hybat a ma stiahnute oci, niekde som cital ze niekto mal rovnaky problem a nic sa nedalo robit a jeho krab chcipol :/

    #1241
    ivo068
    Člen

    Toto sa stalo aj mne krab vobec nebehal iba sem tam sa trocha pohol ked som ho chitil do ruki ani neprotestoval potom sa chcel zvliect a zdochol mi.Dufam ze v tvojom pripade tomu tak nebude.

    #1242
    admin
    Správce

    no tak uz velku sancu na prezitie nema ale najlebsie urobis ked ho nechas na pokoji najvacsia hlupost je do neho drgat a brat do ruky zbytocne sa vystresuje

    #1243
    Sumo
    Správce

    …presne tak!!! Nechat v klidu, nerusit a cekat… B)

    #1244
    admin
    Správce

    OK diky

    #1246
    admin
    Správce

    Moj krab dneska umrel :( , no co uz sa da robit , idem ho pochovat a nikomu neprajem aby sa mu stalo to iste.

    #1247
    SCORPION
    Člen

    tak to je skoda :(
    nech sa dari v dalsom chove ;)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.