čistota,,,

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #201
    Kristyna
    Člen

    Zdravím vás. Jen by mne zajímalo, jakou máte zkušenost s ancistrusama u krabíku??? Naše Jimminka je pěkný prasátko a vodu má zaneřáděnou už po týdnu, ale máme obrovský akvárium a čištění je náročný. Filtr neustále běží, neustále je čištěň, ale ráda bych, aby jí třeba ancistrus trochu pomohl, jestli by to bylo možné. Tak co vy na to?

    #696

    ;) Ahoj já mám ancistruse jen jednoho, protože moje akarko je malé. Myslím si že by to neměl být problém, protože krabík mi zatím ancistruse nesnědl:)Pokoušel se ho lovit, ale neuspěl.Ancistrus má v ploutvičkách a u papule takové “ostny” a tím se víceméně chrání:)Navíc sem četla že mají i tuhou kůži…….No já bych neváhala a do akvarka si je rozhodně pořídila;)

    #697
    Sumo
    Správce

    Zadny problem! Ja mel Viktora cistice asi 3/4 roku… Ted jsem asi pred 14ti dny dokoupil jednoho mensiho a ten velky mi posel. :(
    Ale jinak neni problem… Klidne si porid dva, tri a doporucuji i jinou rybicku, at si muze Jimminka neco ulovit…. ;)

    #698
    Kristyna
    Člen

    Ahojky, moc děkuju. A je to jedno jaký rybičky?? My jsme chovali před Jimminkou rybičky a setkali jsme se s moučkou na rybičkách, tak se bojím, kdyby náhou ta rybička byla nějaká nakažená, aby to Jimmince neublížilo.

    #699
    Kristyna
    Člen

    TO jsi moc hodná a děkuju za radu. TZo naše akvárterarium je velký metr na 30cm a čištění je fakt noční můra. A naše Jimminka papká ve vodě, takže jí tam i zbytky zůstanou a stačí noc a akvárko vypadá. Díky za radu

    #708
    Lukys
    Sledující

    Rybky si myslím že je skoro jedno ale spíš nějaké menší já mám platy a hned co sem je tam dával už čekal a skoro mi je vytahoval ze síťky a ancitruse klidne ty 2-3 jak už řekl sumo mám jednoho golda už skoro půl rroku a pohodě je pořád mezi kamenama takže krabík ho nechití a teď už je pořád za filtrem mám 3D pozadí a ono se mi trochu zvedl od dna ani ne o 5mm a ancík tam je pořád zalezlej pod tím vylízá až večer nebo když přepluje za filtr :D:laugh:

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.