bublání

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #260
    admin
    Správce

    Proč muj Karlík začne vypouštět z tlamičky bublinky, když jsem blízko?Je naštvanej?:huh:

    #612
    Sumo
    Správce

    :-D to bych nerekl! Mozna spokojenej! ;)

    #613

    Můj Lumpy to dělá taky.Hlavně poté co ho vypustím do čistého akvárka:-)Nemá rád , když musí čekat ve vaně.Takže si myslím, že ty bublinky pouští z rozčilení!!!:side:

    #617
    Sumo
    Správce

    Tak nevim co ti Vasi !vzteklouni”, krab vypousti bublinky tehdy, kdyz filtruje vodu. “Cerstva” (samozrejme, ze ne primo z kohoutku) jim evidentne vyhovuje! ;) Proto pisu – spise jsou spokojeni…
    No a bublani je nekdy take priznakem toho, ze se bude svlekat! To pak travi vetsin doby na suchu a kdyz uz vleze do vody, tak bubla jak bublifuk! 😆

    #623

    Ofiltrování vody sem něco zaslechla, takže budeš mít asi pravdu.Ostatně jako vždycky.Krabík není “jenom” zvíře.Já pozoruju krabíka při jeho běžném chování tak si pak spousty věcí všimnu.;)

    #624

    Lumpy si po vyčištění akva vlezl do vody a začal bublat,což opravdo obyčejně nedělá.Takže na té foltraci něco je.Taky sem vypozorovala, že jakmile nedostane ve svoji hodinu jídlo, stoupne si jednu polovinu nožek a těma zbylíma škrábe o sklo, nebo klasicky tuká do misky klepetem.Z toho vidíte, že krabíci nejsou úplně blbí:woohoo:

    #625
    Sumo
    Správce

    Tak tuhle tu reakci – “tuk tuk – mam hlad!” jsem uz od jednoho cloveka slysel! :laugh:
    Jednou takhle loudila i moje Zrzka!
    Bylo to po druhem svleceni! Kdyz uz mela z5 obe klepeta! ;)
    Stala vpredu u skla. Manzelka prisla k akva a jedla loupak. Zrzka zacala klepetama jezdit po skle jako sterace. Tak jsem rekl “hod ji tam kousek” no a to mi bylo lito, ze jsem nemel v ruce fotak ci kameru…:silly:
    Ten kousek spadl za ni a ona udelala kotrmelec (nebo salto?):woohoo: dozadu, chytla to a za 5minut nebyl ani kousek!!! :laugh: Super psina!!!:)
    No a vice krat se uz toto nepodarilo, takze nemohu ukazat… :(

    #626

    Jestli tó tuk tuk mám hlad bylo ode mě tak prosím sorry že se opakuju:blush: Lumpy takhle loudí pořád:laugh: By mě zajímalo kam to jídlo dává.Včera dostal salám a kousek zbyl, tak sem ho vytáhla, protože má tendenci si tahat´jídlo do podvodní skrýše:-)Ráno se zbudím a koukám objevila se zbylá jeho půlka salámové večere!Z toho mám pocit že si jídlo dělí a měl ho někde zahrabané právě pro případ, že by o něj mohl přijít:huh: No pokud se nad tím člověk zamyslí tak to není zas tak neobvyklý jev:-)Křečci si jídlo taky ukrývají……

    #628
    kunos46
    Člen

    No tak teď nevim co si mam vybrat:blush: Hlad určitě nemá,jeho oblíbená papa je rybička, a když mu jí dam stejně se jí ani nedotkne:S ,ale mohlo by to být to slíkání,Karlose mam tak půl roku a ještě striptýz nedělal:woohoo: Nebo je rozmazlenej:blink:

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.