Barva

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #243
    Kristyna
    Člen

    Chtěla jsem se vás jen zeptat, jak je to s barvou krabíka. Ta naše Jimminka už nemá tak syté barvy jako, když jsme jí koupili, je to normální nebo je špatným prostředím? Díky

    #804
    Sumo
    Správce

    Těžko říct! Čím a jak dlouho svítíš???

    #805
    Kristyna
    Člen

    Uvéčkem přes den, ale ona je pořád ve vodě

    #807
    Lukys
    Sledující

    Náš taky nemá syté barvy jak se svlíká řelk bych že to je tím že to UV je prostě vyrobeno uměle a eni to přece jenom jak slunce asi ale nevím to je můj názor ;-)

    #821
    Kristyna
    Člen

    TAk jsem ráda, že aspoň nejsem sama! jen sem se o tu naší mnohonožku trochu bála

    #823
    Sumo
    Správce

    Možná by stálo za to vyzkoušet méně svítit…
    Ať někdo udělá pokus… ;) Po svléknutí svítit méně – třeba jen 4hod denně… Možná to dělá to přímé celodenní svícení! Přece jenom – zkusili jste si někdo být chvíli pod tou zářivkou??? :blink:
    U mojí Zrzky to nemá cenu – ona je furt stejná – fialová… A navíc – jeden “pokus” už probíhá… :silly:
    Ale Cardisoma Armatum – přece jen má mít výrazné barvy…
    Takže? Zkusí to někdo?

    #825
    Lukys
    Sledující

    No uvidím no až se svlíkne skusím ale já si myslel že op svléknutí se má právě svítit tou hlavně u-UV-B žárovkou nebo zářivkou na vybarvení no rozhodně to skusím

    #834

    Mno muj Lumpy taky už nemá takové syté barvy jako když jsme ho koupili……..Ale myslím že čím jsou starší tím jsou “vybledlejší” nevím zda je to zařivkou nebo ne ale mě to nevadí, hlavně, když krabík žije a prosperuje.

    #837
    Sumo
    Správce

    No to je fakt… :woohoo:
    Tvuj Lumpy uz bude mit brzy dva roky! Teda jako dva roky u tebe! Co? :P

    #838

    Jojo kupovali jsme ho myslím někdy v březnu nebo dubnu musím zapatrat v paměti:)je čím dál tím víc čilejší a mlsnější.Přestal jíst krevetky a už mu nevoní ani strouhané hovezí srdce, ale za to minule slupnul vařenou těstovinu jako nic, zamavala jsem mu tím před “nosem” a začal se se mnou přetahovat:)Ale stejně jeho nejoblíbenějším pamlskem zustalo jablíčko a vařené vajíčko:)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.