Alex

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #238
    Dawe
    Člen

    Zdravím všechny no těchto stránkách.Chtěl bych vám představit našeho krabíka Alexe.Jak jsem tu už někde psal je to Cardisoma Armatum a je to kluk jak buk.Máme ho doma asi měsíc a zdá se,že se mu daří celkem dobře. Je to asi rodilí rybář páč už ulovil asi dva šneky a dvě rybky.Dnes má za sebou už i první svlek a proběhl podle všeho v pořádku.Zjistil jsem to ráno když jsem mu rozsvěcel.Byl to pro mě šok, když si uvědomím že jsme mu v neděli s přítelkyní měnili vodu a prodělal celkem stresující transport do rudého kbelíku… :dry: :blush: Ještě že to na něm nezanechalo žádné následky…Ono totiž jeho chování vůbec nenasvědčovalo tomu že se chystá na svlek.Byl aktivní = snažil se lovit rybku a pořád něco někde kopal. Jediné co mohlo tomu nasvědčovat byla malá chuť k jídlu…

    A tady pár fotek Alexe a jeho příbytku… ;)

    #919
    Dawe
    Člen

    Alexův příbytek

    akva.gif

    #918
    Dawe
    Člen

    Alex

    A_L_E_X.gif

    #920
    Dawe
    Člen

    Po svleku

    svlek1.gif

    #921
    Dawe
    Člen

    Po svleku

    svlek2.gif

    #922
    Juro
    Člen

    Pekné akvárko ,,, aj ja uvžujem že dám krabovi do akvária most:-)

    #923
    Sumo
    Správce

    Jo – máš to pěkné! Ale…
    Tady to nepatří! :unsure:

    Nechtěl bys raději připravit jakousi “prezentaci” svého akva s Alexem tak, jako to děláme v sekci “Krabária”??? B)

    Pouvažuj, připrav, pošli…. ;)

    #924
    Dawe
    Člen

    Jo Sumo je mi jasný že tohle patří spíš do Krabárií a přemýšlel jsem o tom, ale zatím jsem neměl čas něco sepsat tak jsem to udělal aspoň takhle.Nemám v ůmyslu tenhle příspěvek dál rozšiřovat o další fotky…Jinak se mi v hlavě rodí další verze “krabária” tak bych ti to pak poslal celý dohromady i s rekonstrukcí… ;)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.