Akvarko..

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)
  • Autor
    Příspěvky
  • #271
    admin
    Správce

    Ahoj, mám dva kraby Cardisoma Armatum, po dvouch dnech mi začala děsně smrdět voda, filtr mám puštěný občas na pár hodin. jídlo tam nemaj vše uklízím. díky za radu

    #1020
    SCORPION
    Člen

    no tak filter by mal ist stale a moze sa stat nejake to jedlo zahrabali
    ale isty zapach je tam stale no predca su kraby :laugh:

    #1021
    Sumo
    Správce

    Filtr jede par hodin? Co to je za blbost!!! :ohmy:
    Filtr musí běžet furt!!! :angry:

    #1022
    admin
    Správce

    no jo pardon už jsem vše napravil akvárko umyl a koupil nový kameny z bauhausu.. Už je vše v poho a oba krabíci rázem ožily, ted se oba krmí mandarinkou..:-) dobrej web hodně jsem se tu dočetl.. Dík

    #1023
    admin
    Správce

    ted tam mám pro jistotu dva filtry každej z jedný strany, mám akvárko 100 l. tak aby bylo čisto..:-) plus sem si koupil chemikálie na změkčení vody a dezinfekci, takže cajk. Chtěl jsem si koupit ryby ale všecy je asi sní tak snad jen jako spestření.

    #1024
    SCORPION
    Člen

    no myslim ze satlil by jeden zase kraby toho az tak vela neprodukuju :D

    #1025
    SCORPION
    Člen

    ale je to na tebe

    #1026
    Nery
    Člen

    raketak napsal:

    Quote:
    ted tam mám pro jistotu dva filtry každej z jedný strany, mám akvárko 100 l. tak aby bylo čisto..:-) plus sem si koupil chemikálie na změkčení vody a dezinfekci, takže cajk. Chtěl jsem si koupit ryby ale všecy je asi sní tak snad jen jako spestření.

    máš tam vubec souš? ty chemikalie zas radši skovej do šupliku, pro kraby je opravdu nepotřebuješ – všici korýši jsou na chemii dost citliví.

    UV světlo máš?

    kup si pár nezničitelnejch kytek jako Vesicularia dubia a podobnej šmejd, několik pavích oček a pravděpodobně se ti budou rybky pěkně množit a chytí jen občas nějakou.

    #1027
    Sumo
    Správce

    Přesně taaak! Pryč s přípravky – krabi nejsou rybičky! :angry:

    Stačí mít “odstátou” vodu a není co řešit…
    Já měním min. 1 tádně a hned po výměně naplním kýbl na další vyměnu…

    #1028
    SCORPION
    Člen

    a to velmi vadi ked ta voda neni odstata ?

    #1029
    Nery
    Člen

    přijde na to,když ja si ji trochu odpustim a pak napustim hadicí z koupelny čerstvou z vrtu nebo ze studny, je to v pořádku(nesmim je moc zchladit samozřejmě). Ale když ty tam naleješ kybl koncentrovanyho chloru co se válí už pár hodin v nějakejch orezlejch městskejch trubkách, nebudou z tebe mít krabi moc radost – spíš spálený žábry apod.

    #1031
    SCORPION
    Člen

    no ja to tak nerobim len som sa pytal..

    #1032
    admin
    Správce

    jj už jsem tam nechal jen jeden.. Oba si tam ted loví rybky co jsem koupil..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.