Ako to krab vie???

Vítejte na Krabí web na eSumo.net Fóra Krabi Můj krab :) Ako to krab vie???

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #216
    mataaa
    Člen

    Ahojte.Všimla som si,že vždy keď k nám príde nejaká návšteva,moja krabica(Alica) sa ukryje do domčeka na súši a počas všetkého času,čo je návšteva u nás sa ani len nepohne (je jedno či k nám príde na 3 hod,pol hod, 7hod).No hneď ako návšteva odíde tak do cca 10 minút hneď vylezie a už je aktívna.Preto nechápem ako to vie? Počuje cudzie hlasy,cíti neznámy pach alebo je to čisto len náhoda????

    #1288
    admin
    Správce

    Ja si myslim ze to môže byt aj hlasom u nas doma ked pride navsteva a nieco hovori ide sa rychlo skryt a ked sa mi pri nom rozpravame tak sa as tak nebojií iba ked prideme blizko pri neho sa schova.

    http://krabi.esumo.net/index.php?option=com_content&task=view&id=16&Itemid=2

    tu je nieco o krabych zmysloch

    #1289
    no name
    Člen

    já když přijdu do místnosti, tak se většinou schová, ale pak když si sednu na židli kousek od něj, a pozoruju ho, tak začne zase lozit, dokud si nestoupnu, nebo neudělám nějaký prudký pohyb či moc hlasitý zvuk

    #1290
    mataaa
    Člen

    No moja krabica sa práveže mňa ani enjak nebojí.Ani rodičov.Ja môžem aj skákať okolo krabária a jej to nevadí,pokojne si lozí,je.Ona sa schová a ani sa nepohne niekoľko hodín iba keď máme návštevu.A tá návšteva ani nemusí byť v mojej izbe,stačí že je niekde v byte a krabica sa takto správa.

    #1291
    no name
    Člen

    a jak ho máš dlouho?

    #1292
    mataaa
    Člen

    Mám ju ešte len necelé 3 mesiace.

    #1293
    no name
    Člen

    já mám teť jednoho nového (1 měsíc?) a už si zvyká

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.